Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lihula Apteek jätkab tööd tavapärase graafiku alusel | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Lihula Apteek jätkab tööd tavapärase graafiku alusel

01 september 2017

Augusti alguses algas Lihula Apteegi ruumides kapitaalremont. Tänaseks on see jõudnud lõpusirgele ning uuest nädalast on apteek avatud tavapärastel aegadel: E-R 8.30-16.30. Lisaks otsitakse meeskonda uusi töötajaid.

“Otsime remonditud Lihula apteeki väiksesse ja töökasse kollektiivi proviisorit või farmatseuti,” sõnas apteegi kõneisik Karmen Privoi.

Lihula apteek on kahtlemata üks piirkonna auväärsema ajalooga asutusi, mille põhitööks on jäänud valmisravimite müük ja elanikkonna nõustamine. Apteegil on hea koostöö perearstide ja teiste meditsiiniasutustega. Uute töötajate südameasjaks on hoolida kaasinimeste tervisest, nõustada ja pakkuda uusi lahendusi tervisedendamisel.

CV koos palgasooviga palutakse edastada karmen@ya.ee. Lisainfo telefonil 507 6304

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Päise pilt: Eduard Laur