Loading... (0%)

14. aprillil esinesid algklasside õpilased kevadpeol

24 aprill 2016

14. aprilli õhtul toimus Lihula Gümnaasiumi saalis algklasside kevadpidu, kus esinesid õpilased nii tantsu- kui ka laulunumbritega ja kuhu olid oodatud kõik lastevanemad.

PIC_0443Kui ma kuulsin sellest peost, torkas mulle pähe mõte ühest igavast peost, kus istutakse, kuulatakse ja esinetakse. Kuid see oli palju enamat, seal näidati erinevaid videoid sellest, mida muusika meile tähendab. Meie ehk neljas klass olime teinud multifilme teemal “Loomade karneval”. Suurt rolli peo õnnestumises mängis tantsuõpetaja Pilvi, kelle õpetatud toredate tantsudega esineti. Ürituse korraldas muusikaõpetaja Ave-Piia, kes õpetas lastele laulud ja pani kokku kontserdi kava. Saali oli kogunenud palju lastevanemaid ja  sugulasi. Terve saal oli täis. Mulle meeldis kõige enam teise klassi esinemine, kus õpilased said ise dirigeerida rütmipille mängiva ansambli ees.

Õpetaja Ave-Piia Rohtla: ”Mul on kahju, et päike vahvad videod ära rikkus, aga need saavad varsti üles riputatud ja soovijatele nähtavaks. Mul on ülihea meel, et nii palju publikut tuli ja õpilastel oli, kellele esineda.
Lastevanemad said kirja panna, kes on nõus aitama kooli rahvatantsurühmale seelikuid tikkida. Ja lausa 20 lapsevanemat on valmis kaasa lööma. See on nii südantsoojendav, et lapsevanemad tahavad koolielus kaasa lüüa ja aidata.”

Markus Lille

Erik Mikkus - post author

No other information about this author.