Loading... (0%)

7.klassi õpilastest said täieõiguslikud tibud

12 oktoober 2016

Teadaolevalt on Lihula kool nn kukekool, seepärast ongi traditsioon, et sügiseti saavad 7.klassi õpilastest tibud ja kümnendikest kuked.

11.oktoobri hommikul ootas 9.klass juba varakult oma nooremaid koolikaaslasi. Õige pea oligi 7.klass kukkedeks grimmeeritud, kollased riided selga sätitud ning ära seletatud kohustus 9.klassi eest hoolitseda.

Hommikul said seitsmendikud koolikottide asemel mustad prügikotid, mobiiltelefonid tuli ära anda. Teisel vahetunnil said nad süüa küpsist, mis polnud loomulikult tavaline küpsis – ikka sinepiga! Kolmandal vahetunnil tuli juba nautida värsket õhku ja jooksmist staadionil. Ees ootasid jahused näod, kalamaitseline tiimitöö ja piprane punkt. Kogu kompotist ei puudunud ka TIBUTANTS! Aga vähemalt sai tantsides naha soojaks.

7.klass tegi  hommikul 9.klassile laulu, mõeldes just meie peale. Koolis sai seda kuulda 2.vahetunnil lausa kolm korda, sest tibud olid nii tublid ja julged, et mida rohkem, seda uhkem.

Laulusõnad kõlasid järgmiselt:

 

Üheksas

Üheksandikud kõige paremad,
nad sõbrad meile kõige suuremad.
Nad eeskujuks meile kõigile,
meile, meile kõigile.

Poisid kõige targemad,
nad välja mõtlevad kuidas kiusata.
Tüdrukud kõige kenamad,
kuid mitte kõige targemad.

Meie üheksas lõpusirgel on,
nende mõistus lollikindel on.
Teie klass on kõige tugevam,
meie arust ägedaim.

Üheksas klass on väga hea,
seda igaüks ju teadma peab.
Nad on kõige, kõige paremad,
osad kõige lahkemad.

Tibud, teiega oli vahva! Ja nagu tibupassi saades vandusite, et kummardate meie, 9.klassi ees 18 korda päevas, siis pidage ikka oma lubadust ka!?

Fotod: Liina Vaimla
Katrin Veek
Tikri peatoimetaja asetäitja

Save

Save

Save

Katrin Veek - post author

No other information about this author.