Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/tikker/wp-content/plugins/ubermenu/core/sparkoptions/SparkOptions.class.php on line 776

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/tikker/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/tikker/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lihula Gümnaasiumis toimus jõulupidu | TIKKER
Loading... (0%)

Lihula Gümnaasiumis toimus jõulupidu

22 detsember 2017

20. detsembri õhtul oli Lihula Kultuurimaja täis elevust, närveerimist, kuid eelkõige laste kilkeid. Saal oli viimase kohani täis osalejaid ja pealtvaatajaid. Toimus Lihula Gümnaasiumi jõulupidu.

Selle aasta jõulupidu toimus telesaatena, mis sai klasside arvu järgi pealkirjaks “12 vaprat”. Iga klass oli loosi alusel valmistunud esitama erinevat muusikastiili. Žürii koosnes ühest prominendist – Jõuluvanast isiklikult. Telesaadet juhtisid 11. klassi neiud Iris Kivisäk ja Cetlin Mikker.

Õhtut alustas 7. klass jazzi-teemalise etteastega. Järgnesid 9. klassi marss ning 3. klassi rock’n roll. Esimese osa lõpetas 12. klass 1960ndate Briti popi etteastega. Esimese reklaamipausi sisustasid Minu Tantsukooli tantsijad.

Pärast lõbusaid tantse jätkas jõuliselt rocki lainel 8. klass. Edasi anti järg 2. klassi diskolastele. “Disko pole oluline, punk on põhiline” – just sellise lausega sai võtta kokku 11. klassi esituse. Väga tempoka etteaste tegi 6. klass enda kirjutatud räpiga. Selle ploki kolme klassi etteasteid täiendasid klassijuhatajad Liina Vaimla, Raili Linn ja Heli Raavel.

Teise reklaamipausi täitsid õpetajad. Aja kulgemist minevikust tulevikku ilmestasid paljude õpetajate etteasted, tants ja laul. Pauku tehti ka, selle korraldas õpetaja Peeter. “12 vapra” viimase osa avas 4. klass hip hop tantsuga. Sellele  järgnes 10. klassi estraadilaulu otsimine, lõpuks see kuidagiviisi õnnestus ka leida. Viimastena astusid üles 5. klassi esinejad  ja kannatlikult oma aega oodanud 1. klassi tantsulapsed.

Jõuluvana, kes kogu kontserti laval jälgis, jagas auhindu ehk kingitusi kõigile osalejatele. Kui koolibänd asus mängima oma lugusid, viskas Jõulumees kindad käest ja istus ise trummide taha. Oma sõnul sai sellega lausa naha märjaks.

Jõulupeo korraldamine pole lihtne ning traditsiooniliselt vastutavad selle eest 8. ja 11. klass. Sellel aastal oli kahe klassi koostöö väga tihe ning kommunikatsiooni taha midagi ei jäänud. Samal ajal kui klassid valmistasid ette ja lihvisid oma esitusi, tegelesid korraldajad dekoratsioonide, kavade ja proovidega. Laste silmad särasid ja vanemate suud naeratasid ning just seda ootabki üks korraldusmeeskond peo lõppedes.

Õnnela Lilleoja, Svea Stahlman
12. klass, 11. klass
Fotod: Eliise Lepp
Olev Mihkelmaa video jõulupeost

Erik Mikkus - post author

No other information about this author.