Loading... (0%)

Tibude ristimine toimus 13. oktoobril

15 oktoober 2017

Kui 10. klass saadakse kukkedeks, siis 9.kl ristib 7. klassi tibudeks.

Seitsmendikud pidid kooli tulema pappkasti või piknikukorviga, kus oma õpikuid hoida. Noortel tibudel pidi seljas olema midagi kollast ning muidugi tõime omalt poolt neile ka huvitavaid riideid selga. Osad tibupoisid käisid ringi näiteks kleitides. Hommik algas kogunemisega kooli purskkaevu juures, seal otsisime üles oma tibud ning tegime neile lahedad näomaalingud.

Peale esimest tundi kogunesime uuesti alla korrusele purskkaevu juurde ja toimus hommikuvõimlemine. Peale harjutusi jooksid seitsmendikud üheksandike juhtimisel väikse soojendusjooksu. Peale seda, kui tibud olid oma “ülemuste” asjad klassi viinud, võisid nad ka ise tundi minna. Teise tunni järel jätkasime harjutustega. Alustasime kolmandalt korruselt vähikõnnis liikudes. Suundusime treppidest alla esimesele korrusele ning see koridor tuli tibudel läbida roomates. Kõik tibud olid väga tublid ja tegid rõõmsalt harjutusi kaasa.

Kolmanda tunni lõppedes esitasid seitsmendikud meile omalt poolt ilusa laulu. Seejärel pidid kõik tibud panema ennast soojalt riidesse, kuna tuli minna õue tantsima. Esialgu pidid tibud seisma kolonnis ja mängima, et nad on rong ning hüpates ja tuut-tuut karjudes koolile ringi ümber tegema. Kui koolile oli edukalt ring peale tehtus,  rivistusid tibud kooli ette ja tantsisid meie valitud muusika järgi. Kuna õues oli siiski väga jahe ja tugev tuul, siis otsustasime tegevusi jätkata kooli aulas. Jätkasime erinevate mängude ja tantsudega.

Viienda tunni alguses said seitsmendikud meie poolt tšillimuffini ja raudrohutee. Peale seda andsime neile üle nende tibupassid, mille nad kõik välja olid teeninud. Ristimine riideid pidid nad aga kandma kuni koolipäeva lõpuni.

Gertu Küttmann
9.klass
Fotod: Eliise Lepp

Katrin Veek - post author

No other information about this author.