Loading... (0%)

Lihula digikinos saab sel nädalal vaadata kolme filmi

04 January 2016

Talvise koolivaheaja viimasel nädalal saab Lihula digikinos vaadata kahte kogupere animafilmi ning Eesti kõige uuemat mängufilmi, mis jõuab Lihula kultuurimaja kinoekraanile samal päeval, mil toimub esilinastus. Kinopileti hind on 3 eurot.

Teisipäev, 5. jaanuar “Väike prints”
Kell 14:00
, pikkus 106 min

littleprinceacmeAvasta uuesti üks läbi aegade armastatumaid lugusid!
Animatsiooni “Väike Prints” keskmes on Väike Tüdruk, keda ema valmistab ette vägagi täiskasvanulikuks maailmaks, milles nad elavad. Kuid siis astub vahele nende ekstsentriline ja heasüdamlik naaber Aviaator, kes näitab oma uuele sõbrale maailma, kus kõik on võimalik. Maailma, mida talle endale tutvustas kaua aega tagasi Väike Prints.

Nüüd algabki Väikese Tüdruku maagiline ja emotsionaalne teekond Väikese Printsi universumisse. Väike Tüdruk avastab uuesti oma lapsepõlve ning õpib, et lõppude lõpuks on kõige tähtsamad inimsuhted. Ainult südamega näeme me õigesti ning kõik oluline on silmale nähtamatu.

 

Kolmapäev, 6. jaanuar “Hotell Transilvaania 2”
Kell 19.00, pikkus 89 min

Dracula kamp on tagasi uues koletislikuks komöödiaseikluses, Sony Pictures Animationi filmis “Hotell Transilvaania 2”.
Tundub, et Hotell Transilvaanias läheb kõik aina paremaks… Hotelli reeglid on paindlikumaks muudetud ning seal tohivad nüüd peatuda ka tavalised inimesed. Aga suletud kirstude taga pelgab Drac, et tema imearmas lapselaps Dennis, kes on pooleldi inimene ja pooleldi vampiir, ei ole sugugi vampiiri moodi. Kui Mavis on Johnnyga koos inimsugulaste juures külas, kus teda tabab tohutu kultuurišokk, kutsub vanaisa Drac appi oma sõbrad Franki, Murray, Wayne’i ja Griffini, et korraldada Dennisele koletiste treeninglaager.

Aga neil pole aimugi, et varsti saabub hotelli Draci pahur ja igivana isa Vlad. Kui Vlad saab teada, et ta lapselapselaps pole puhtavereline vampiir ja et hotellis võivad peatuda ka inimesed, võtab külaskäik halva pöörde.


Kes sel nädalal kinno ei jõua, siis teadke, et need populaarsed animafilmid linastuvad veel ka järgmisel nädalal:
12. jaanuaril (teisip) kell 14:00 “Hotell Transilvaania 2”
13. jaanuaril (kolmap) kell 19:00 “Väike prints”

 

Neljapäev, 7. jaanuar “Ema”
Kell 19.00

Mis juhtub siis, kui väikelinnas toimub midagi, mida keegi ei oska seletada?
2016. aasta Eesti avafilm «Ema» toob vaatajateni kaasahaarava loo ühest väikelinnas elavast perest, kus pärast tulistamist ei ole elu enam endine.

Filmi keskmes on tulistamise tagajärjel koomasse langenud täiskasvanud poja eest hoolitsev naine, kes seisab silmitsi terve väikelinnatäie inimestega, kes üritavad tema pojaga juhtunu mõistatust lahendada. «Ema» räägib trillerliku loo sellest, milleni võib viia aastatepikkune enesepettus, täitumata unistused ja armastuse puudus.

Lisainfo
Värske treiler: 2016. aasta avafilm “Ema” toob kinno põnevust

Admin - post author

No other information about this author.