Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Muusikatuba Päevalill lõpetas hooaja kevadkontserdiga | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Muusikatuba Päevalill lõpetas hooaja kevadkontserdiga

28 mai 2015

Muusikatuba Päevalill pani selle hooajale meeleoluka ja väärika punkti 23. mail toimunud kevadkontserdiga, kus astusid üles nii väiksemad kui suuremad muusikasõbrad.

“Enamik Muusikatoas käijaid soovisid esineda õpitud laulude ja pillilugudega oma perele ja lähedastele. Rõõmu tundsid sellest nii esinejad kui ka kuulajad. Möödunud hooaeg oli tegus. Kasvas Muusikatoas käijate arv ja ma ise juhendajana õppisin erinevatel täienduskoolitustel juurde palju uut ning huvitavat.

Kevadel sai Lääne Maavalitsusele esitatud taotlus toetuse saamiseks pillide ostmiseks. Tänu kohaliku omaalgatus programmi toetavale otsusele saab sügisest Muusikatoas mängida juba uutel pillidel.

Soovin kõigile ilusat suve ja taaskohtumiseni sügisel Muusikatoas Päevalill!”


-Piret Paabo-

Lisainfo: http://paevalill.ee/


Fotod: Erakogu

Kristi Märk - post author

No other information about this author.