Loading... (0%)

Rakvere teatri etenduse piletid maksavad selle nädala lõpuni vaid 10 eurot

09 September 2015

1328Avara hingega suursugune naine, ilus ja kuldse südamega – kui vaid leiduks talle vääriline kosilane ja armastus. Väiklane ametnik, kellele saatus selle naise kätte mängib. Ümberringi mehed, kes mängivad…

Nende arvates saab raha eest kõike osta ja lõbus peab olema. Segaduses ema otsib seltskonnast tütrele meest – kaasavara pole, aga tütar on hea. Mustlaskoor akna taga laulab nii nagu süda juhatab.

Kui külm ja kuum kokku saavad, on tulemas äike.
Kui kuum ja veel kuumem saavad kokku, purskub vulkaan

 

Rakvere_Teater_Kaasavaratu„Kaasavaratu“ valiti publiku poolt 72. hooaja parimaks lavastuseks ning lavastaja Eili Neuhaus pälvis parima lavastaja kolleegipreemia.

Osades: Üllar Saaremäe, Anneli Rahkema, Velvo Väli, Ülle Lichtfeldt, Mait Joorits, Eduard Salmistu, Peeter Rästas, Tarvo Sõmer, Erni Kask.

Lisaks teatri raskekahurväele teeb kaasa ka teater Tuuleveski, kes loob etendusele oma kohalolu ja muusikaga õige atmosfäär.

 

 

Head teatrisõbrad!

Meil on hea meel teatada, et Teil on võimalik külastada 19. oktoobril kell 19 Lihula kultuurimajas Rakvere Teatri lavastust “Kaasavaratu”, mille piletile kehtib selle nädala lõpuni kampaanihind 10 eurot (piletite broneerimine E-R kell 10:00-15:00, tel. 4778191, Lihula kultuurimaja).

Lisaks on võimalik osta soodushinnaga pileteid etendustele üle Eesti. Vali endale sobiv etendus mängukavast.  Sooduspileteid saab osta kõigist Piletimaailma müügikohtadest ning internetist piletimaailm.com.

Kaduviku nimel,

Rakvere Teater

 

 

Admin - post author

No other information about this author.