Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Kert Pääbo taas pjedestaali kõrgeimal astmel | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Kert Pääbo taas pjedestaali kõrgeimal astmel

20 aprill 2015

19. aprillil toimus Potsepa karjääris kestvuskrossi EMV teine etapp, kus E1 võistlusklassis võidutses Lihula noormees Kert Pääbo, kelle start õnnestus hästi ning kes tõusis tänu sellele juba esimesel ringil oma võistlusklassi liidriks.

Ülejäänud sõit oli raske, kuid Pääbo suutis sellele vaatamata edumaad vaikselt kasvatada. Teine läänlane Reio Engman pidi seekord võistluse tehniliste probleemide tõttu pooleli jätma.

“Sõit sujus nii, nagu lootnud olin. Seekord oli raja ääres palju toetajaid ja see andis lisamotivatsiooni, et võit võtta. Kuna alustasin sel hooajal treeninguid palju hiljem kui eelmistel aastatel, on veel palju tööd teha, aga seda olen ma valmis igapäevaselt ka tegema,” kommenteeris eilse etapi võitja Kert Pääbo.

Tubli töö, palju õnne Kert!

Kristi Märk - post author

No other information about this author.