Loading... (0%)

Eile algas noorte selfiekampaania

30 July 2015

Noortepäev12. augustil tähistatakse taaskord rahvusvahelist noortepäeva, kus sel aastal on fookuses noorte osalemine kogukonna tegemistes ja kogukonna heaks panustamine. Selle raames algas eile ka Eesti Noorsootöö Keskuse poolt korraldatav kampaania, mille peaauhinnaks Apple iPhone 5s 16GB.

 

Noortepäeva raames toimub 29. juulist kuni 12. augustini Facebooki selfiekampaania, kuhu oodatakse 7-26 aastaste noorte jäädvustusi kogukonnas osalemisest – olgu selleks koos sõpradega ettevõetud koristustalgud kodukandi pargis, naabritädi aitamine poekoti kandmisega või osalemine noortekeskuse sündmustel. Selfiekampaanias osalejatel on võimalik võita ahvatlevaid auhindu.

Noorte roll kogukonnas

Sotsiaalmeedia kampaania abil soovitakse noorteni tuua informatsiooni erinevatest võimalustest, kuidas nad saavad panustada oma kogukonna heaks. Samaaegselt soovitakse seeläbi juhtida avalikkuse tähelepanu noortele kui olulisele ressursile kogukonna heaolu kujundajatena.

Lisaks kutsutakse teada andma Noortepäeval või kampaania perioodil toimuvatest noortele suunatud sündmustest. Oodatud on ka kõik omaalgatuslikud aktsioonid – näiteks vahvad koristustalgud, eakate või loomade varjupaiga abistamise aktsioonid, mõttetalgud noori puudutavatel teemadel või muud noori kaasavad ettevõtmised.

 

Sündmuste kirjeldusi oodatakse e-posti aadressile maria.juurmaa@entk.ee. Sündmus lisatakse Noortepäev 2015 Facebooki lehe sündmustegaleriisse, kust iga noor leiab endale sobiva ürituse, kus ise kaasa lüüa.

Sotsiaalmeedias noortepäeva sündmuste või kampaaniaga seotud postitusi, pilte või videosid sotsiaalmeedias jagades, lisage sinna kindlasti juurde #noortepäev2015 ja #YouthDay.

Admin - post author

No other information about this author.