Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lihula kooli poisid pääsesid vabariikliku spordimälumängu finaali | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Lihula kooli poisid pääsesid vabariikliku spordimälumängu finaali

13 aprill 2016

Täna toimus Tallinnas spordimälumängu Bumerang vabariiklik finaal, kuhu pääses ka Lihula gümnaasiumi võistkond, kes osales koosseisus: Margus Morševitski, Reilo Mark, Joel Rummel ja Mattias Pajumets.

“Selleaastane finaal sai väga pingeline. 40 küsimuse järel 33 punktiga igati arvestatav 9. koht 15 finaalivõistkonna seas. Aga kui arvestada, et teekonda finaali alustas 113 võistkonda, siis on see ülihea tulemus,” kommenteeris Margus Morševitski.

Spordimälumängu etapid

I etapp – kuni 31. jaanuar koolides.
II etapp veebruaris – mälumängu maakondlik finaal (neljaliikmelised koolide võistkonnad), 20 küsimust. Korraldab EKSL.
III etapp märtsis – mälumängu viis regionaalset vahefinaali, 30 küsimust, 3 edukamat igast regioonist pääsevad finaali. Korraldab EKSL.
IV etapp aprillis – mälumängu finaal 15-le võistkonnale (iga regiooni 3 paremat), 40 küsimust.

Foto: Janar Sõber

Kristi Märk - post author

No other information about this author.