Loading... (0%)

Eesti mängufilm “Ema” on täna Lihula kinoekraanil samal ajal kui toimub esilinastus

07 January 2016

Täna, 7. jaanuaril kell 19.00 esilinastub Jõhvi Kontserdimajas 2016. aasta Eesti kinomaastiku avafilm «Ema», mida on täpselt samal ajal võimalik vaadata ka Lihula kultuurimaja kinoekraanil.

Kadri Kõusaare uus mängufilm räägib sellest, mis juhtub siis, kui väikelinnas toimub midagi, mida keegi ei oska seletada? “Ema” toob vaatajateni kaasahaarava loo ühest väikelinnas elavast perest, kus pärast tulistamist ei ole elu enam endine.

Filmi keskmes on tulistamise tagajärjel koomasse langenud täiskasvanud poja eest hoolitsev naine, kes seisab silmitsi terve väikelinnatäie inimestega, kes üritavad tema pojaga juhtunu mõistatust lahendada. «Ema» räägib trillerliku loo sellest, milleni võib viia aastatepikkune enesepettus, täitumata unistused ja armastuse puudus.

Fotod: Heikki Leis
Galerii ja video: lõppesid kolm nädalat kestnud võtted filmile “Ema”
Värske treiler: 2016. aasta avafilm “Ema” toob kinno põnevust


Ka “Musta alpinistiga” oli sama lugu, et Lihulas linastus film varem kui enamikes teistes kinodes. Seesugune privileeg on võimalik tänu sellele, et Lihula kino sai eelmisel aastal Kultuurkapitali toetuse abil kaasajastatud ning digitaliseeritud.

Digikino puudutav lisainfo:
Lihula kultuurimajas käib digikino paigaldamine

Admin - post author

No other information about this author.