Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Järgmisel nädalal toimub Tallinnas Hopneri majas Olev Mihkelmaa fotokoolitus | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Järgmisel nädalal toimub Tallinnas Hopneri majas Olev Mihkelmaa fotokoolitus

07 jaanuar 2016

Foto: Mait Jüriado

Järgmisel laupäeval, 16. jaanuaril toimub Tallinnas Hopneri majas koolitus “Kuidas pildistada vanalinna?”, mida viib läbi Lihulast pärit fotograaf Olev Mihkelmaa.

Koolitusel õpitakse pildistama arhitektuuri ja talvist vanalinna miljööd. Esmalt kohtutakse Hopneri majas, kus räägitakse pildistamise teoreetilisest poolest ning erinevatest nippidest, kuidas paremaid ja põnevamaid pilte saada.

Hiljem teeb seltskond tiiru Tallinna vanalinna põnevamates kohtades all-linnas ja jõuab retke lõpus Toompea vaateplatvormidele. Fotokoolitus kestab 3 tundi ja selle maksumus on 15 eurot.

10 aastaga elukutseliseks

“Kõige esimesed pildid tegin aastal 2000. Kaks aastat veetsin Tallinna Sidekoolis fotograafiat õppides. 2010. aastal jätsin kõik teised tegemised kõrvale ja keskendusin ainult pildistamisele,” on kirjas eelinfos, mis tutvustab koolitajat Olev Mihkelmaad, kellest on tänaseks saanud elukutseline fotograaf.

Erinevaid kaadreid jahtides läbib mees aastas ratastel 60 000km ning tema portfooliosse kuuluvad nii loodus- ja arhitektuurifotod, sündmus- ja turundusfotod kui ka pere- ja pulmafotod: Päeva võin alustada Tallinnast ja õhtuks läbi Narva Tartusse jõuda. Samas pakub ka kodune Läänemaa küllalt pildistamislusti. Matsalu rahvusparki jõudmiseks kulub minu koduukse eest alustades 7 minutit.”

Tutvu Olev Mihkelmaa portfoolioga fotograafi kodulehel või Facebookis.

Tallinna vanalinn. Foto: Olev Mihkelmaa

Kristi Märk - post author

No other information about this author.