Loading... (0%)

Fotogalerii: Lihula Lions Klubi heategevuskontserdil esinesid Lihulast pärit tuntud artistid

25 April 2016

Eelmisel nädalal, 21. aprillil toimus Lihula kultuurimajas heategevuslik kontsert-etendus, kus lisaks lasteaia lastele esinesid ka selle vilistlased Ulla Helin-Mengel, Argo Liik ja Endrik Üksvärav.

Pealtvaatajaid oli kultuurimajja kogunenud paarisaja ringis. Kõik olid tulnud vaatama toredat ühiskontserti: lapsed esitasid laule nii iseseisvalt, kui Endrik Üksväravaga. Maestro laulis ka klassikalisi laule rääkides vahepaladeks lahti nende sisu- ja saamislood.

Ulla Helin-Mengel esitas karaktertantsusid ning Agro Liik tutvustas oma koreograafiat. Tublid lasteaia kahe vanema rühma lapsed esitasid oma liikumiskavad kasutades abivahenditena nii rätikuid, palle kui hula-rõngaid. Lõpetuseks tantsisid Ulla ja Argo Säkkijärve polkat.

Lisaks toredale kontsertelamusele said pealtvaatajad teha head, annetades raha lasteaia sportimisvõimaluste parendamiseks. Nädalavahetuse seisuga oli Lihula Lions Klubi kontole kogunenud märkimisväärne summa, 770 eurot, millele lisandub ka Konsumi poe hallis seisva korjanduskera sisu.

Peale kontserti olid külalised oodatud ka pisikesele vastuvõtule, kus sai maitsta head-paremat, mida Lihula LC liikmed olid ise valmistanud.

“Kogu kontsert ja esinemised olid nii lõbusad ja hoogsad, et nii mõnigi pealtvaatajaks olnud laps tahtis saalist lava peale tulla! Lisaks olen siiani saanud üksnes positiivset tagasisidet kõikidelt külalistelt ja lastevanematelt,” kiitis lasteaia direktor Anne Ööpik esinejaid.

Lihula lasteaed ja Lions Klubi tänavad kõiki esinejaid, pealtvaatajaid, annetajaid ning samuti lasteaia muusikaõpetajat Iren Sieberk ja liikumispedagoogi Karin Aruotsa tubli panuse eest.

Kõikidel soovijatel on endiselt võimalik panustada Lihula lasteaia sportimisvõimaluste parendamisse, tehes annetusi Konsumi hallis asuvasse korjanduskerasse või ülekandega Lihula LC kontole EE681010220017811010 märksõnaga “heategevuskontsert”.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja

Fotod: Olev Mihkelmaa

 

Samal teemal:
Lihula juurtega tuntud artistid esinevad homme heategevuslikul kontsert-etendusel

Admin - post author

No other information about this author.