Loading... (0%)

Ainar-Sten Junker võitis kreeka-rooma maadluses Eesti MV hõbeda

24 April 2016

Eile, 23. aprillil peeti Tapal kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlused kadettide vanuses noormeestele ja tütarlastele. Võistlustules oli 89 noort maadlejat ja esindatud oli 24 klubi kaheteistkümnest maakonnast.  Kehakaalus -76kg saavutas Ainar-Sten Junker suurepärase teise koha ja võitis hõbemedali.

Lihulas harjutav Ainar Sten Junker võttis hea loosi, tegi päeva jooksul kolm korralikku maadlusmatši ja saavutas ülitugevas konkurentsis suurepärase Eesti maadlusliidu logoga hõbemedali.

Lisaks Ainar-Stenile, kes võitis RJK Leolale 22. Eesti meistrivõistluste medali ja kellel on nüüdseks puudu veel üks oluline medal, oli võistlustules veel ka teine Leola esindaja. Rainer Kleinod saavutas -58kg kehakaalus kaheksa poisi arvestuses viienda koha.

Läänemaale tubli neljas koht

Läänemaad esindasid lisaks Leola maadlejatele veel kolm noormeest ja üks tütarlaps Martnast.

Päeva parima tulemuse tegi Kaarel Tamm Martna SK-st, kes saavutas -42 kg kehakaalus kuldmedali ja tuli kahekordsesks Eesti meistriks. Samas kehakaalus oli teine SK Martna noormees, Harry Soo sunnitud seekord leppima 5. kohaga.

-58kg kehakaalus saavutas Jaanis Soosaar SK Martnast oma esimese Eesti MV medali. Hea loos ja kindel maadlus andsid tulemuseks hõbemedali.

Ainus tütarlaps, kes Läänemaad esindas, on samuti Martna SK nimekirja kuuluv Hele Tamm. Hele saavutas -60kg kehakaalus 3. koha.

Üldarvestuses saavutas Läänemaa neljanda koha, kaotades vaid Tallinnale, Lääne-Virumaale ja Raplamaale. Klubide arvestuses saavutas Leola 13 ja Martna SK 7. koha.

Tekst ja fotod: Janar Sõber
RJK Leola

 

Admin - post author

No other information about this author.