Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lihula vallas toimuvate sündmuste kava | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Lihula vallas toimuvate sündmuste kava

12 juuni 2015

kultuurikava-logo-300x75Kultuurikava on tänuväärne keskkond, mille abil on võimalik kiirelt ja mugavalt näha, mis kus toimub.

Sellele viitab ka Lääne Elu online portaali esilehel olev kalender “Kuhu minna”, et anda ülevaade maakonnas toimuvatest sündmustest. Seega on nii meie endi kui ka külaliste huvides vajalik, et sinna võimalikult palju meie vallas toimuvat avalikult üles paneme. Kultuurikavasse ürituste lisamine on tehtud hästi lihtsaks ning mis peamine – see on TASUTA ja igaüks saab seda ise teha.

Kui Lihula vallas toimuvaid sündmusi tutvustame, kasutame selleks Lihula Teataja Kultuurikava lehekülge, mille sisu on seotud kultuurikava.ee keskkonnaga, mis tähendab, et igaüks saab sealset nimekirja iga kell täiendada.

Kristi Märk - post author

No other information about this author.