Loading... (0%)

Muusikatuba Päevalill alustab 10. septembril

03 September 2015

Muusikatuba Päevalill alustab 10. septembril oma kolmandat hooaega. Oodatud on nii endised kui ka uued muusikasõbrad.

Muusikat täis hubane paik

Mittetulundusühing Muusikatuba Päevalill alustas oma tegevust 2013. aasta novembris, kui seadis end sisse ajaloohõngulise Jaani kõrtsi ruumides.

“Meie eesmärgiks on pakkuda muusikale niisugust lähenemist, mis erineb tavakooli omast. See tähendab, et tulles muusikatuppa, ei tehta kellelegi, nende vanusest olenemata, sisseastumiskatseid.

Samuti ei hinnata  tunnis osalemist ega õppija omandatud teadmisi ja oskusi. Tõsi, kui see soov on, saab seda teha,” kirjeldas Piret Paabo Muusikatoa olemust Lihula Teataja eelmise aasta paberlehes.

Soov tegeleda muusikaga

Eksamite, arvestuste ja kohustusliku noodiõpetuse asemel on tegemist muusika õppimisega, kus igaüks seab endale eesmärgid ise.

Kõige tähtsam on see, et muusikatuppa tulija, olgu ta suur või väike, tuleb siia omal vabal tahtel, rõõmsal meelel ja sooviga tegeleda muusikaga.

Uus hooaeg ja uued muusikainstrumendid

Tänu siseministeeriumi kohaliku omaalgatuse programmile on ka sellel hooajal soetatud õppimiseks uusi muusikainstrumente.

Kes tunneb rõõmu muusikast ja sellega tegelemisest (laul, pillimäng, ansambel), võtke palun ühendust telefonil 5561 9315, või astuge 10. septembril ajavahemikul 16–19 Muusikatoast läbi.

Juhendaja Piret Paabo
piret.paabo@mail.ee
Muusikatuba Päevalill

Fotod: Erakogu

Admin - post author

No other information about this author.