Loading... (0%)

Täna Kirbla astangul avatav Mullihotell aitab rahvamaja remondiks raha koguda

20 July 2015

Mulli avapiduTäna õhtul toimub Matsalu rahvuspargis, Kirbla astangu serva peal Mullihotelli hooaja avamine ning avatud uste õhtu, mille jooksul rahvas saab tulla Mulli uudistama, piknikku pidama ning Lihula meeskoori kuulama. Õhtut jäädvustakse nii maa pealt kui õhust ning avamise päeval saab ööbimise pakette broneerida poole soodsamalt.

Sel hooajal on Mullihotelli näol tegemist OÜ ProDigi, OÜ Kirbla ja Kirbla külaseltsi koostööprojektiga, mille raames aidatakse muuhulgas koguda raha Kirbla rahvamaja remondiks. “Meid on siin Kirblas hästi lahkelt ning koostöövalmilt vastu võetud. Lisaks sellele, et tutvustame läbi selle aasta asukoha Kirbla astangut, Matsalu rahvusparki ja kaugtöökontori kontseptsiooni, soovime Mullihotellile osaks saavat tähelepanu ka kohalike inimeste jaoks kuidagi tähenduslikult ära kasutada,” selgitas Mullihotelli omanik Ermil Miggur rahvamaja remondiga seotud mõtteid.

Rahvamaja sisetöödeks kogutava raha saab kanda otse Kirbla külaseltsi arvele 221051728288, märkides selgitusse “Kirbla rahvamaja”.

Avamine ja lahtiste uste õhtu algab täna kell 20.00. Lootust on, et ilm läheb õhtuks selgemaks ja et külalistel õnnestub nautida ilusat õhtupäikest ning Kirbla astangult avanevat avarat vaadet. Lihula meeskoori poolt tuleb esmaettekandele üks spetsiaalselt tänaseks õhtuks kirjutatud laul. “Elamus on see igal juhul. Kui on ilus ilm, on ühtmoodi elamus. Kui on kehv ilm, on teistmoodi elamus,” lubasid korraldajad, kes tuletavad meelde, et nende poolt on muusika, ilus loodus ja Mulli külastamise võimalus, kõik muu, k.a piknikukorv, tuleb soovijatel endal kaasa võtta.

Kuna Mullihotell asub rahvuspargi ja pool-loodusliku kooslusega kaitseala territooriumil, tuleb Mullini jõudmiseks ette võtta jalgsirännak, sest autodega ligipääs on võimalik vaid erilubadega. Avamise õhtul on Mullile ligipääs planeeritud nii, et autod jäävad Kirbla kiriku parklasse ning sealt edasi tullakse jala. Edasi-tagasi on tegemist umbes 1.5km jalutuskäiguga.

Loe lisaks: Fotogalerii ja video: pilkupüüdva Mullihotelli püstitamine Kirbla astangule

Fotod: Vaiko Noor

 

Admin - post author

No other information about this author.