Loading... (0%)

Viivisevaba tagastusperiood ja kaks põnevat näitust raamatukogus

10 June 2015

Lihula raamatukogus kehtib juuni lõpuni viivisevaba tagastusperiood ning samal ajal on üleval kaks põnevat näitust, rahvuslik käsitöö ja rahvuslik ehitus. 

Välja on pandud Lihula Rahvaülikooli rahvusliku käsitöö ringis osalenud naiste meistriteosed ning fotod Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku ehituse nelja lõpetaja töödest, millest on kokku pandud rändnäitus “JUURTE JUURDE”. See rändnäitus tuli Harglast ja läheb peale Lihulat Tarvastusse.

Rahvusliku käsitöö ringis, mis on tegutsenud alates oktoobrist 2014, käib koos kümmekond naist Lihulast ja ka ümbruskonna küladest. Selle aja jooksul on valminud järgmised tööd: vardakott ja vardahoidja, lehetrükis ese, kaaruspael, säärepaelast võtmehoidja ja vöö, tikitud kindad, lilltikandiga lahttasku, ese hunthammastega jne.

Mõlemad näitused jäävad avatuks kuu lõpuni, nii et kellel on kodus raamatukogu raamatuid, mis liiga kauaks kätte jäänud, kasutage võimalust ning astuge raamatukogust läbi. Saate raamatud tagastatud ning näete ära ka need kaks huvitavat näitust.

24

 

 

 

 

 

Admin - post author

No other information about this author.