Loading... (0%)

Suvel avab Lihula peatänava ääres uksed Lihula Hostel

16 May 2017

Tänavu suvel lisandub Lihulasse veel üks majutusasutus. Lihula Hostel saab olema üheksakohaline, viie magamistoaga ning köögi- ja puhkenurgaga. Majutusasutus avab oma uksed Greencube OÜle kuuluvas Tallinna mnt 19 kinnistu teisel korrusel.

Hostelis saab olema kõik mõnusaks viibimiseks vajalik: TV, köök, söögituba, külmik, pliit, tualetid, duširuumid ning tasuta WiFi.

“Tubade puhul ei aja me taga luksuslikkust, kuid puhtad ja ilusad saavad need sellegi poolest,” selgitas Lihula Hosteli juhataja Pille Bekmann “Majutuseks pakume ühe- kuni kolmekohalisi tubasid. Duširuumid ja tualetid asuvad koridoris. Hosteli kõik toad saavad olema varustatud televiisori ja WiFiga.”

“Esialgse plaani kohaselt sooviksime avada juba juunis, kuid see sõltub sellest, kui kiiresti saame vajaliku paberimajanduse korda,” oli Pille lootusrikas.

Hosteli vajalikkust tingis Pille sõnul see, Lihulas on puudus öömaja pakkuvatest ettevõtetest. On olemas küll Hostel Kontor, kuid nõudlus on suurem, kui hetkel pakkuda saab.

Kuna Lihulas tootev ettevõte Greencube OÜ ostis Tallinna mnt 19 kinnistu ära ning viimane korrus oli toona veel välja üürimata, oli hosteli rajamine sinna loogiline käik.

“Majutust plaanime pakkuda nii kaugemalt tulnud töömeestele, Lihulat külastavatele turistidele, ent miks mitte ka kohalikele,” selgitas Pille Bekmann.

“Esialgu plaanime tubade üürimist korraldada läbi booking.com lehe ning loomulikult ka Facebooki. Sotsiaalmeedia kanalid on siinkohal oluliselt parema külastatavusega, kui tavaline kodulehekülg,” selgitas Pille nende valikut.

Tubade hinnad jäävad juhataja sõnul samasse hinnaklassi, mis on teistel lähedalasuvatel majutusasutustel: paarkümmend eurot öö eest. Ja kuigi esialgu on tööl vaid Pille ise, ei pruugi see tema sõnul nii jääda: “Vaatame, kuidas meil läheb ning kui tunneme, et vajame lisatööjõudu, siis selle ka palkame.”

Küsimusele, kas Tallinna mnt 19 hoone on juba täies mahus välja üüritud, ütles Pille Bekmann: “Hetkel on veel mõned vabad ruumid keldrikorrusel – seega, kui keegi soovib, võib üüriküsimustega pöörduda kas minu, või hoone omaniku Greencube OÜ poole.”

 

Lihula Hosteli värskeid uudiseid saate jälgida sellel Facebooki lehel.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Fotod: Pille Bekmann

Admin - post author

No other information about this author.