Loading... (0%)

Uuest aastast hakkab Swedbanki pangabussi asendama nõustaja teenus

28 December 2015

Alates 01. jaanuarist 2016 asendab Swedbank Lihula pangabussi teenuse nõustaja teenusega, mida pank hakkab pakkuma Lihula  kultuurimajas (Tallinna mnt 1A, Lihula).

Kliendinõustaja juures on võimalik sõlmida interneti- ja telefonipanga lepinguid ning kasutada kliendinõustaja abi elektroonilistes kanalites.
Sularaha saab välja võtta E-Ehituskeskuse  (Tallinna mnt 29) välisseinas asuvast automaadist, millele on ligipääs ööpäev läbi. Eraisikutele on sularaha väljamakse automaadist kuni 2000 eurot kalendrikuus tasuta. Korraga väljastab automaat 750 eurot, suurema summa korral tuleb teha mitu tehingut.

 

Kõige mugavamalt on pangateenused Lihula klientidele kättesaadavad interneti, mobiili, pangaautomaadi ning telefonipanga vahendusel.

 

Tutvustame lähemalt, mis on mis ning kuidas midagi kasutada.

 

TELEFONIPANK

Telefonipank on nagu panganõustaja teenus ilma kontorisse tulemiseta, kliendina ei pea Te oma rahaasjade ajamiseks kuhugi minema – piisab, kui kodus helistate telefonipanga numbril 6 310 310. Telefonipangas suhtlete otse nõustajaga.

Telefonipank on kiire, paindlik ja vahetu. Saate oma rahaasjadest ülevaate nii sageli kui vaja. Telefonipanga kasutamisel on teenus oluliselt pikemalt kättesaadav kui pangakontori puhul, sest telefonipank töötab tööpäevadel kell 8–20 ja nädalavahetustel kell 10–18.

 

Telefonipangas saate:

 • Küsida infot oma konto kohta
 • Teha vajalikke makse- ja väärtpaberitehinguid
 • Sõlmida lepinguid
 • Sulgeda pangakaardi, kui see on kadunud
 • Vastuseid igapäevastele küsimustele, mis on pangaga seotud

 

Selleks, et neid tehinguid telefonitsi teha, tuleb sõlmida leping ja siis saate oma isikut tõendada paroolikaardi, PIN-kalkulaatori või mobiil-ID-ga. See on sarnane pangasaalis isiku identifitseerimisega.

 

Telefonipank on turvaline. Jälgige Teile antud juhiseid ja saate turvaliselt korraldada kõik vajalikud toimingud. Kõik telefonipanga kõned salvestatakse. Nõnda on Teil alati kindlustunne, et võimalike vaidluste ja arusaamatuste korral saab uuesti kuulata Teie ja pangatöötaja vahelise kõne salvestust.

Telefonipangaga liitumine

 • Telefonipangaga saate liituda Swedbanki nõustaja juures
 • Pärast lepingu sõlmimist saate paroolikaardi ning seejärel saate hakata kohe mugavalt oma tehinguid tegema
 • Telefonipangaga liitumine on tasuta ning kuutasu maksma ei pea
 • Tehingute teenustasud on samad kui pangakontorist sama tehingut tehes
 • Telefonipanga kasutamisel on vajalik mobiiltelefon või nuppudega lauatelefon

 

INTERNETIPANK

Internetipank on koht, kus pääsete oma makseid ja lepinguid sõlmima  mis tahes kellajal ja mis tahes kohast – tähtis on vaid, et saate kasutada internetiühendusega arvutit. Internetipangast leiate infot nii meie teenuste kui ka Swedbanki kui organisatsiooni kohta. Samuti saate siin sõlmida lepinguid ning teha pangatehinguid. Internetipangas on paljude tehingute tegemine soodsam kui kontoris. Internetipanga kasutajaks saate, kui sõlmite  pangakontoris lepingu.

 

MOBIILIPANK

Mobiilpank – pank alati taskus. Mobiilipanga kaudu on igalt poolt kiirelt kättesaadavad:

 • Kontojääk ja väljavõte
 • Maksed ja väärtpaberitehingud
 • Pangaautomaatide ja kontorite asukohad

 

SALDO MOBIILIS

Helistades mobiiltelefonilt numbrile 1503, saate igal ajal küsida telefoni teel infot oma konto jäägi kohta. Nii ei pea Te olema teadmatuses, kas kontol on ikka piisavalt raha soovitud ostu tegemiseks. Mobiiltelefoni kaudu konto jäägi küsimise eest tuleb tasuda vaid mobiilsideoperaatori kehtestatud teenusenumbri minutitasu.

“Saldo mobiilis” lepingu saate sõlmida internetipangas ja pangakontoris.

 

MÄÄRATUD MAKSED

Igakuiseid makseid on võimalik teha ka pangautomaadi abil. Selleks on vaja eelnevalt internetipangas või pangakontoris nõustajal sisestada vajalikud andmed.

Tuleb vaid kaasa võtta arve, kus vajalikud rekvisiidid olemas. Kui need on tehtud, siis saate sularahaautomaadis vaid mõne nupuvajutusega makse sooritatud.

Teie Swedbank

Päise foto: Postimees

 

Admin - post author

No other information about this author.