Loading... (0%)

Lääneranna vallas loodi noortevolikogu

01 February 2018

Lääneranna valla noored alustasid koostööd ning koolituse ja koosoleku tulemusena loodi noortevolikogu, kuhu kuulub paarkümmend aktivisti.

Laupäeval, 27. jaanuaril toimus Varbla Koolis Lääneranna noortevolikogu esimene istung, kus korraldati esimehe ja aseesimeeste valimised ning kinnitati põhikiri. Esimeheks valiti Lihula Gümnaasiumi 11. klassi õpilane Liisa Raavel, aseesimeesteks aga Kärol Kalde Lihula Gümnaasiumi 12. klassist ning Eesti Maaülikooli tudeng Kaspar Arusalu.

Volikogusse kuulub kokku 17 Lääneranna valla noort: Liisa Raavel, Cetlin Mikker, Liset Laev, Janete Künnap, Stiina-Siina Piile, Mareena Metsmaa, Marielle Laasma, Marie-Eliise Sutt, Kaspar Arusalu, Sander Arusalu, Kärol Kalde, Karmen Pikkmets, Kristjan Jaak Kangur, Robin Kalde, Lisanna Pikla, Kerstin Alpius ja Karin Mihklepp. Noorte tegevust koordineerib Lääneranna valla spordi- ja noorsootöö spetsialist Annika Urbel.

“Soovime koostööd teha erinevates valdkondades ning esindada suure Lääneranna valla noorte huve ning kaasata kõiki noori oma tegemistesse,” lausus Lääneranna Noortevolikogu esimees Liisa Raavel.

Noorte sõnul on neil juba praegu mitmeid ideid, mida teostada ning lisaks toimub peatselt ka logokonkurss, millest saavad võtta osa kõik huvilised.

Noortevolikogu istungeid peetakse vähemalt kord kuus ja need on avalikud.

Fotod: Liisa Raavel ja Annika Urbel

Admin - post author

No other information about this author.