Loading... (0%)

Lihula sai endale täiskohaga noorsootöötaja

22 April 2016

Lihula kultuurikeskus, mille üks osa on noortemaja, kus siiani oli pool ametikohta, kuulutas välja konkursi täiskohaga noorsootöötaja leidmiseks. Praeguseks on Lihula uus noorsootöötaja Anneli Õige juba ametis.

“NoortemAnneli ja Nooredajja ja ka Lihula valla noortele üldisemalt on vaja täiskohaga noorsootöötajat. See on olnud minu unistus juba kaua ning nüüd oli see ka reaalselt teostatav,” ütles kultuurikeskuse direktor Tiina Lobja täisajaga töökohta välja kuulutades. “Meil on väga lahedad noored ning äge kool. Usun, et uuest noorsootöötajast saab neile hea koostööpartner.”

Nüüd, mil konkurss edukalt lõppenud, on ta väga rahul ja tunneb, et leiti õige inimene: “Anneli on nagu energiapomm – tal on huvi selle valdkonna vastu ja tema käes töö lendab. Kohe on hakanud noortemajas ka rohkem lapsi käima. Eile oli 25 last.”

Direktor toob Anneli Õige eelisena välja selle, et tegemist on särtsu täis noore ja tegusa Lihula inimesega ning seetõttu tunneb ka enamikke lapsi. “Loodame, et see õhin püsib. Tundes tema natuuri, peaks püsima.”

Linnusemäel

Anneli Õige toimetab Lihula noortemajas ning on juba jõudnud läbida ka esimesed koolitused: “Käisin laagrikasvataja baaskoolitusel, eksam on veel tegemata, aga küll see ka tehtud saab. Hästi tore grupp, nii ägedad inimesed.”

Kui alustades oli tal korraks kahtlus hinges, kas ta saab võetud rolliga hakkama, siis praeguseks tunneb ta end kindlalt ja hästi. “Mulle väga meeldib, sest noored on meil ju super lahedad. Saame kenasti hakkama ning väga tore on,”  lisas Anneli, kellel on hea meel, et ta uue väljakutse vastu võttis.

Lihula noortemaja (Penijõe tee 2) on avatud E, T, K ja R  kell 13-20.  
Neljapäev on paberimajanduse ja projektide kirjutamise päev.

Samal teemal: Lihula otsib ettevõtlikku ja ägedat noorsootöötajat

Admin - post author

No other information about this author.