Loading... (0%)

Läänemaa Arenduskeskuse nõustajad tulevad 26. aprillil taas Lihulasse

21 April 2016

Järgmisel teisipäeval, 26. aprillil on Lihula mõisas taas Läänemaa Arenduskeskuse töötajad, kes ootavad kõiki äriühingu esindajaid nõustamisele.

LAK-i töötajad on Lihulas käinud juba kuus korda ning ettevõtlusteemalist nõustamist on saanud 17 piirkonna klienti. “Küsimused on olnud seinast seina – on neid, kes küsivad ettevõtluse ABC kohta st. kumba valida, kas OÜ või FIE? On neid, kes uurivad, kas väljapakutud ideel on jumet ning kas seda on mõtet ellu viia. Küsitakse ka maksumaailma ja majandusaasta aruannete kohta, kuid ka abi ja kõrvaltvaataja pilku äriplaanile,” ütles ettevõteid nõustav Kersti Palmiste.

Kersti lisab: “Need kõik on väga teretulnud küsimused. Lisaks võib küsida abi äriühingu registreerimisel aga ka koostööpartnerite leidmisel. Samuti saab uurida lisarahastust oma idee realiseerimisel jne. Õige vastus on see, et küsida võib kõike – kui me ise vastust ei tea, siis suuname õige inimese juurde, kes teab.”

Samuti on teretulnud ka kõik mõtted ja ideed kuidas muuta maakonda nii, et ettevõtlus areneks ning maakonna võimekus kasvaks.

LAK-i nõustajad võtavad vastu 26. aprillil ning 10. mail kell 9-12 Lihula mõisas. Tasuta nõu annavad ettevõtluskonsultant Kersti Palmiste ja MTÜ konsultant Tiina Ojamäe.

Konsultandid paluvad huvilistel enda tulekust eelnevalt teada anda:
kersti@lak.ee, tel 510 5141 (Kersti Palmiste)
tiina@lak.ee, tel 56352591 (Tiina Ojamäe)

Admin - post author

No other information about this author.