Loading... (0%)

Varje Ojala-Toos: “Elukohajärgne sissekirjutus määrab palju”

19 December 2016

Jõulude aeg on kojutuleku ja kodus olemise, kodukoha ja kodu olulisuse tunnetamise aeg. Siit üleskutse Teile kõigile, kes Te Lihula vallas elate ja seda paika enda koduks peate, aga ei oma siin veel sissekirjutust – palun registreerige oma elukoht Lihula vallas.

Elukohajärgne sissekirjutus võib tunduda küll tühine, kuid määrab palju, sest registreerides oma elukohaks Lihula valla, on Teil võimalik saada Lihula valla pakutavaid teenuseid, toetusi ja soodustusi ning osa Teie makstavast tulumaksust laekub Lihula valda, mis omakorda võimaldab tagada paremad koolid, lasteaia, transpordi, teede korrashoiu, pakutavad teenused jms. 2017. aastal laekuvad meie valda kõigi nende maksud, kelle elukohaks on 2017. aasta 1. jaanuari seisuga Lihula vald.

Elukohateate saate lihtsalt ja kiiresti esitada riigiportaalis www.eesti.ee rahvastikuregistri teenust kasutades; saates digitaalselt allkirjastatuna aadressile vallavalitsus@lihula.ee; vallavalitsuses kohapeal või posti teel, lisades koopia isikut tõendavast dokumendist. Kõik täpsustavad küsimused saate esitada Lihula Vallavalitsuse üldtelefonil 472 4630.

Iga inimene on tähtis ja oluline.

Kena jõuluaega ja head aasta lõppu!

Varje Ojala-Toos
Lihula vallavanem

Päise foto: Ain Saare
Käesolev üleskutse on üks osa Lihula vallavanema viimases Lihula Teataja paberlehes ilmunud juhtkirjast.

Admin - post author

No other information about this author.