Loading... (0%)

Fotogalerii ja tulemused: Lihula valla külade suvemängud tõid kohale rohkesti võistlejaid ning kaasaelajaid

04 juuli 2016

Möödunud laupäeval toimusid Tuudil üheksandad Lihula valla külade suvemängud, kus võistles rekordiline arv meeskondi.

Lihula Valla Spordiklubi ja Tuudi Külaseltsi korraldatud suvemängudel võisid osa võtta Lihula valla küla või piirkondade moodustatud võistkonnad, kuhu tohtisid kuuluda nii päris-, suve- kui ka vanematekodu elanikud. Võistkondade ja võistlejate arv ühest külast ei olnud piiratud.

Spordipäeva peakorraldaja Arvi Alesmaa kiitis osalejate rohkust: “Võistkondlikel aladel oli tänavu osalemas rekordiline arv meeskondi. Tore on ka see, et lisaks Tuudi, Kirbla, Lihula ja Kirikukülale oli lisandunud uusi külasid – Matsalu, Rumba, aga ka Vagivere. ”

Osalejate ja korraldajate tagasiside põhjal võib julgelt väita, et võistlused sujusid hästi – tänavu aasta discgolfi võistlus oli võrreldes eelmiste suvemängudega kiirem ning kuigi kuulijänn oli seekord viimane ala ja osalejate arv oli lehekülje pikkune, siis oli vahva näha, et inimesed jõudsid oma korra ära oodata ja võistluses kaasa lüüa.

Osalejatest erilise kiituse on ära teeninud lapsed, kes trotsides kõrbekuumust võtsid vapralt osa nii teatevõistlusest, rahvastepallist kui ka rõngavisketest.

Täname südamest kõiki osalejaid, kaasaelajaid, korraldajaid ja kohtunikke ning loomulikult ka Tiiu Kõrvitsat, kes keetis maitsva ja kõhtu täitva suppi.

 

Siinkohal toome lugejateni võistluste tulemused ning fotogalerii:


Teatevõistlus

I koht Tuudi – Alfred Jüriöö, Elisabeth Jüriöö, Triin Mõisaäär, Sölvi Männik, Argo Mõtt, Randel Plaas
II koht Lihula – Andero Polberg, Henry Põld, Carina Jurs, Katrin Lehtpuu, Reigo Vänt, Cardo Jurs
III koht Matsalu – Anna-Loore Ots, Sander Sõber, Jaanika Teppan, Pille Kaisel, Raul Kukk, Janar Sõber


Rahvastepall lapsed

I koht Tuudi – Virgo Vallik, Claudia Järve, Daimar Viljamaa, Mia Markus, Anu Antsi, Elisabeth Jüriöö, Alfred Jüriöö
II koht Kirbla – Andres Anijärv, Mario Reks, Robico Villers, Kauri Filippov, Maria Reks, Melody Villers
III koht Matsalu – Sander Sõber, Markus Sõber, Martin Mägist, Anna-Loore Ots, Jaan-Jakob Ots, Mari-Ann Isak, Marten Markus, Illimar Nisamedtinov


Rahvastepall naised

I koht Lihula – Katrin Lehtpuu, Carina Jurs, Janne-Ly Siimon, Liset Kuusik
II koht Kirbla – Liisi Laos, Siret Põldäär, Triin Leever, Kati Anijärv
III koht Tuudi – Sölvi Männik, Ave Tiitmaa, Kaidi Antsi, Triin Mõisaäär


Rõngavise lapsed

I koht – Liisbet Sõber (Matsalu)
II koht – Grete-Liis Hein (Lihula)
III koht – Ardon Alesmaa (Tuudi)


Saapavise naised

I koht – Piret Karus  (Rumba)
II koht – Siret Põldäär (Kirbla)
III koht – Janne-Ly Siimon (Lihula)


Saapavise mehed

I koht – Uku Ehasalu (Kirikuküla)
II koht – Cardo Jurs (Lihula)
III koht – Argo Mõtt (Tuudi)


Korvpallivisked naised

I koht – Katrin Lehtpuu (Lihula)
II koht – Triin Leever (Kirbla)
III koht – Piret Karus (Rumba)


Korvpallivisked mehed

I koht – Kristjan Kadakas (Vagivere)
II koht – Reigo Vänt (Lihula)
III koht – Väino Põld (Lihula)


Petank

I koht Lihula I võistkond – Andrus Ihermann ja Reigo Vänt
II koht Lihula II võistkond – Cardo Jurs ja Janar Smõtskov
III koht Kirbla I võistkond – Romel Puda ja Reilo Mark


Discgolf naised

I koht – Katrin Lehtpuu (Lihula)
II koht – Liset Kuusik (Lihula)
III koht – Piret Karus (Rumba)


Discgolf mehed

I koht – Reilo Mark (Kirbla)
II koht – Aimar Alesmaa (Tuudi)
III koht – Sander Kais (Lihula)


Kuulijänn naised

I koht – Piret Karus (Rumba)
II koht – Liisi Laos (Kirbla)
III koht – Hele Tamm (Tuudi)


Kuulijänn mehed

I koht – Toomas Truu (Rumba)
II koht – Fred Martin Mägi (Vagivere)
III koht – Jaanus Getreu (Lihula)


 

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja