Loading... (0%)

Kirbla spordipäeval saab õppida oma ala meistritelt

20 July 2017

Kirbla külaselts kutsub kõiki huvilisi sel laupäeval 22. juulil spordipäevale, kus avaneb võimalus omandada uusi teadmisi, arendada oskusi ning õppida oma ala meistritelt.

Esimest korda toimuv Kirbla küla spordipäev tõotab tulla nii hariv kui ka põnev. Korraldajate sõnul tekkis idee sellest, et Kirblas on palju tublisid spordihuvilisi, kes esindavad nende küla näiteks Lihula valla külade mängudel. “Soovisime pakkuda kõigile võimalust oma oskusi arendada,” selgitas projekti “Terve ja sportlik Kirbla küla” eestvedaja Angelika Puda “Innustame ja tutvustame erinevaid spordialasid. Soovime, et kohalik kogukond kasutaks aktiivsemalt olemasolevaid sportimisvõimalusi, viibiks rohkem värskes õhus ning elaks tervislikumalt.”

Võistlused ja koolitused käsikäes

Laupäeval on kavas mitmed erinevad võistlused ning koolitused. Lauatennise mängimise reegleid tutvustab treener Eduard Brok. Võrkpallihuvilistele toimub hariv ja innustav kohtumine antud ala tippsportlastega ning koolitus, kus harjutusi ja praktilisi näpunäiteid jagavad Piret ja Romet Priimägi.

Koolitustel omandatu saavad huvilised kinnistada võistlustel. Lisaks pakub EPR Läänemaa Selts võimalust õppida elustamise esmaabi. Samuti on kohapeal võimalus mõõta vererõhku ja -suhkrut.

Tegevusi jagub ka lastele. Pere pisemad saavad osaleda erinevates mängudes: takistusrada, palli- ja osavusmängud ja palju muud.

Külalistele pakutakse ka suppi, mille valmistab Kirbla küla tubli kokk Marge Leever.


Spordipäeva toetavad Lindmäe Sport OÜ, Tamrex Ohutuse OÜ, Korvpalliklubi Pärnu, Lihula Tarbijate Ühistu, Kulukaubandus OÜ, Vanamõisa Külade Ühendus, EELK Kirbla kogudus, Moonika Puda, Lihula Vallavalitsus ja kohaliku omaalgatuse programm.

 

 

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Päise pilt: Marju Tamp

Admin - post author

No other information about this author.