Loading... (0%)

Läänemaa karikavõistluste teine etapp tõi noored jalgpallurid Lihulasse

14 December 2015

Lihulas toimus kuue võistkonna osavõtul Läänemaa noorte 2016. aasta jalgpalli karikavõistluste II etapp, mis oli ühtlasi esimene saalietapp. Peale kahte etappi on täiseduga juhtimas Läänemaa JK I, Lõuna-Läänemaa JK on kolmas.

Läänemaa karikavõistlustel võistlevad noored jalgpallilapsed sünniaastaga 2006-2008. Teisel etapil lisandus ka Vatla JK, kes oma 18 õpilasega algkoolist on treener Priit Teini juhendamisel komplekteerinud vägagi korraliku ja löögijõulise võistkonna.

Ka kõik teised meeskonnad, Läänemaa JK kolm võistkonda, Palivere SK ja Lõuna-Läänemaa JK mängisid tublilt ja kokku sai üks tore jalgpallipäev.

Teisel etapil oli võrreldes esimesega mängud märksa pingelisemad. Saalijalgpall on ju hoopis teine mäng, seda rõhutas ka Läänemaa JK kahe jalgpallipoisi lapsevanem Elen Kuli, kes igal noortevõistlusel lastele kaasa elab.

Väga palju oli ülihuvitavaid mänge: Lõuna-Läänemaa JK viik Vatla JK-ga, Palivere SK viik Lõuna-Läänemaa JK-ga, rida üheväravalisi võite erinevate võistkondade vahel. Kuid turniirivõitjat otsustav kohtumine Palivere SK ja Läänemaa JK I võistkonna vahel oli päeva nael. Palivere SK pääses kiirelt 2:0 juhtima ja juba oligi paistmas võit ja ühtlasi ka turniirivõit, kui mängu viimasel sekundil Robi Suder suurepärase karistuslöögiga viigistas.

Ka teise etapi võitis Läänemaa JK I (Robi Suder, Arti Viispert, Uku Toomas Rand, Kert Markus Vare, Hendrik Soome, Joosep Vingissaar, Tristar Leppik. treener Aavo Tomingas).
Teie koht Palivere SK (treener Väino Munskind), kolmas koht Lõuna-Läänemaa JK (treener Jaanus Getreu), järgnesid Vatla JK (treener Priit Tein), Läänemaa JK II ja Läänemaa III (treener Triin Vellemäe).
Noorte karikavõistlustel tegi tubli kohtunikudebüüdi Lõuna-Läänemaa JK jalgpallur Kevin-Reidar Bachaus, keda kiitsid nii vastasmeeskondade treenerid, kui ka pealtvaatajad.

Kõik võistkonnad olid ära teeninud suure kommikoti ja mandariinid. Peale kahte etappi on karikavõistlusi täiseduga juhtimas Läänemaa JK I. Järgnevad Palivere SK, Lõuna-Läänemaa JK, Läänemaa JK II, Läänemaa JK III ja Vatla JK.

Nüüd on ees ootamas veel kolm saalietappi: jaanuaris, veebruaris, märtsis. Ja siis juba alates aprillist taas õues.

Jaanus Getreu
Fotod: Elen Kuli

Admin - post author

No other information about this author.