Loading... (0%)

Lihula Gümnaasiumi jalgpallitüdrukud Eesti KSL meistrivõistlustel kuuendad

09 October 2015

Eelmisel õppeaastal Eesti koolide meistriks tulekuga komeedina Eesti tütarlaste jalgpallitaevasse tõusnud Lihula Gümnaasium saavutas selle aasta finaalturniiril kuuenda koha. Tiitlikaitsjatena turniirile läinud Lihula Gümnaasiumi 7-9.klassi tütarlapsed mängisid hästi, kuid mitte nii säravalt, et teist aastat järjest medalile tulla.

Puudu jäi sportlikust õnnest, kuid veidi ka sportlikust vihast, motivatsioonist ja eneseusust. Alagrupis võideti Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5:0, kaotati Tabasalu Gümnaasiumile 0:1 ja mängiti 0:0 viiki Pärnu Ülejõe Põhikooliga ja Tilsi Põhikooliga.

Kahjuks ei võimaldanud kogutud viis punkti  edasi mängimist rohkem kui viienda koha eest. Nii nagu kõigis mängudes, nii ka viienda koha mängus Taebla Gümnaasiumi vastu, ei suutnud tüdrukud oma ülekaalu väravaks realiseerida ja mängujärgses penaltiseerias tuli 1:3 alla jääda.

Võistkond mängis koosseisus: Marjana Kuldsaar, Johanna Lipp, Regle Kurnim, Anna Luuk, Marian-Merit Ring, Brita Pikla, Inga-Garmen Küttmann, Gertu Küttmann, Karita Üksvärav, Siret Põldäär (treener Jaanus Getreu).

Lihula Gümnaasium on selle sajandi 15 aasta jooksul jõudnud Eesti Koolispordi Liidu jalgpalli meistrivõistluste finaalturniiril  17 korda esikuuikusse ja tervelt 8 korral on kodukoolile võidetud medalid, seda nii tüdrukute, kui ka poiste arvestuses.

Jaanus Getreu

Admin - post author

No other information about this author.