Loading... (0%)

Lihula Jalgpalliklubi hooaeg algas võidukalt

14 April 2017

Aprilli esimesel nädalavahetusel said alguse 2017 aasta III liiga Lääne piirkonna jalgpallivõistlused. Liigas on jätkamas ka Lihula Jalgpalliklubi, kes noppis kahest esimesest mängust kaks võitu. Selle tulemusega ollakse hetkel kuue punktiga tabelis neljandal kohal.

Võidukas hooaja algus

Kuna Lihula koolistaadion ei ole nii vara kevadel veel mänguvalmis, mängib Lihula enda esimesed mängud juba traditsiooniliselt võõrsil. Esimeseks mänguks sõideti Paldiskisse, kus võõrustajaks oli Pakri SK Alexela. Mäng algas rahulikult, mõlemad pooled üritasid oma mängu üles ehitada.

Esimene terav moment tekkis esimese poolaja keskel, kui kohtunik määras Pakri meeskonnale penalti. Otsus tundus Lihula jaoks ebaõiglane ning protestimist oli kõvasti.
Lihula väravavaht Egert Kallaste oli end penaltiks aga hästi häälestanud ning pall väravavõrku ei jõudnud. Tõrjutud penalti andis meestele motivatsiooni ja mängutahet juurde ning 38. minutil viis Madis Sibul Lihula meeskonna juhtima.
Minut hiljem lisas värava Sander Kruus. Lihula JK suutis mänguskoori hoida ning 2:0 võiduga mäng ka lõppes.

Täiendused noorte näol

Sel hooajal sai Lihula JK kaks täiendust, kui Lõuna-Läänemaa JK-st on laenul 16-aastane Reno Mark ja 18-aastane Kristjan Kadakas. Mõlemad noormehed said esimesed mänguminutid kirja juba hooaja esimeses mängus Pakri SK Alexela vastu. Reno jaoks on hooaja algus olnud aga eriti edukas, sest just tema lõi Lihula JK hooaja teises mängus FC Lelle vastu ainukese ehk võiduvärava. Eelmisest hooajast on Lõuna-Läänemaa JK-st laenul ka 16-aastane Rivo Oosim, kes on kindlustanud endale koha põhimeeskonnas.

Enne võimalikku esimest kodumängu, mis peaks toimuma 30. aprillil, läheb Lihula JK külla FC Zenit Tallinna ja Rummu Dünamo meeskondadele. Esimene meeskond, FC Zenit Tallinn, kellega minnakse pealinnas kokku juba sel laupäeval, 15. aprillil on eelmisest hooajast tuttav, Rummu meeskonnaga varem mängitud ei ole.

Tuleb vaid loota, et edukas hooaja algus saab ka eduka jätku!


Lihula JK 2017 hooaja koosseis

Egert Kallaste, Rivo Oosim, Randel Plaas, Kaarel Pikkmets, Rasmus Paulus, Horre Kruus, Janar Smõtškov, Kristjan Kadakas, Argo Mõtt, Reigo Vänt, Madis Sibul, Sander Kruus, Mirko Kruus, Oliver Raudnagel, Romel Puda, Reilo Mark, Reno Mark

Tekst ja fotod:
Liset Kuusik

Admin - post author

No other information about this author.