Loading... (0%)

Lihula JK purustas punktirekordi

27 September 2017

Lihula JK pidas eelmisel nädalavahetusel Märjamaal kohtumise Raplamaa JK duubelvõistkonnaga, kust nopiti 3:1 võit ning selle võiduga purustati 2015. aastast pärinev punktirekord.

Iluväravatega rekordit purustama

Enne Raplamaa JK II meeskonnaga mängu oli Lihula JK punktiseis võrdväärne 2015. aastal kogutud 37 punktiga.

Kuna peale Rapla mängu on oodata väga raskeid mänge liiga liidri Pärnu JK Poseidoniga ja Läänemaa Jalgpalliklubiga, oli mängu võitmine väga oluline nii punktide kogumise kui ka meeste motivatsiooni ülal hoidmise mõttes.

Märjamaale sõideti kindla tahtega kohustuslikud kolm punkti koju kaasa võtta. Seda aitasid saavutada esimesel poolajal Madis Sibula löödud iluväravad – esimene värav tuli efektsest ülepea löögist ristnurka ning teise värava löök sündis ligikaudu 35-40 meetri kauguselt, kui vastaste väravavaht oli väravast niivõrd palju väljas, et piisas ühest kaugest ja täpsest löögist.

Teise poolaja alguses lisas kolmanda värava hiljaaegu võistkonnaga taasliitunud Sander Kruus, kes jalgpalli keeles chippis ehk tõstis palli osavalt üle väravavahi.

Viimane kodumäng

Tuleval pühapäeval 1. oktoobril kell 13.00 võõrustab Lihula enda hooaja viimases kodumängus liiga liidrit Pärnu JK Poseidonit, kellega kevadel mängiti Pärnus 1:1 viiki. Lihula JK on sel hooajal kaotanud koduväljakul vaid ühe mängu, mistõttu ootame staadionile rohket publikut, et aidata meestel ka viimane kodumäng edukalt lõpetada!

Tekst ja fotod: Liset Kuusik

Admin - post author

No other information about this author.