Loading... (0%)

Tööpakkumine: Narma vaibavabrik võtab tööle müügihalduri ja disaineri

27 September 2017

Lihulas asuv Narma OÜ vaibavabrik otsib seoses uute arendussuundadega ettevõtte tegevuses oma kollektiivi müügihaldurit ja disainerit.

Müügihalduri töö sisuks on kvaliteetse klienditeeninduse tagamine. Peamisteks tööülesanneteks on kliendisuhete hoidmine ja arendamine, tellimuste käsitlemine ja tarnekorraldus, toodete tutvustamine ja müügitöö edendamine, informatsiooni töötlemine ja dokumentatsiooni haldamine ning muude müügi- ja tarneahela haldamisega seotud ülesannete täitmine koostöös otsese juhiga.

Hea müügihaldur peab oskama ladusalt käsitseda üldkasutatavaid arvutiprogramme ning suhtlema vabalt inglise keeles nii kõnes kui kirjas.


Disaineri töö eesmärgiks on pidev tootearendus koostöös ettevõtte tootmismeeskonna ja partneritega. Peamisteks tööülesanneteks on uute toodete väljatöötamine, kujundamine ja töösse juurutamine, suhtlemine tarnijate ja klientidega üle maailma, tootespetsifikatsioonide koostamine ning ametialase informatsiooni töötlemine, andmebaaside ja dokumentatsiooni haldamine.

Hea disainer peab oskama ladusalt käsitsema kujundusprogramme ning kontoritarkvara, aga ka suhtlema vabalt inglise keeles nii kõnes kui kirjas.

Omalt poolt pakub ettevõte vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning konkurentsivõimelist tasu.

Foto: Gerda Eha

Nii nagu igal tööandjal, on ka meie ootused kandidaatidele loomulikult kõrged. Samas, julgustades kõiki huvilisi pean ma vajalikuks rõhutada, et oskused on õpitavad ja kogemused omandatavad, kui olemas on peamine – potentsiaal ning tahe.

Samuti hindame väga kõrgelt selliseid isikuomadusi nagu sõbralikkus, vastutustundlikkus, täpsus, proaktiivsus, iseseisvus, leidlikkus ja analüüsivõime.

– Janek Vipre, Narma OÜ juhataja


Narma OÜ on Eesti suurim vaibatootja, tootmisüksustega Lihulas ja Haapsalus. Nende enimtuntud bränditoodete hulka kuuluvad kahepoolsed newWeave® vaibad ja kootud plastikvaibad. Ettevõte ekspordib enamuse oma toodangust rohkem kui kümnesse riiki üle maailma.

Kandideerida saate CV-Online kodulehel

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

Admin - post author

No other information about this author.