Loading... (0%)

Lihula JK püsib võitmatuna

02 May 2017

Lihula Jalgpalliklubi pidas aprilli viimasel päeval III liigas viienda kohtumise, kus Risti kunstmurustaadionil võõrustati Kärdla Linnameeskonda. Lihula JK võitis põneva ja pingelise mängu 2:1, mis oli meeskonnale seitsmes mäng kaotuseta.

Peale viit vooru püsib Lihula JK kaotusteta. Kolmanda vooru mängus viigistati FC Zenit Tallinnaga 1:1 ning kaks võitu nopiti Rummu Dünamo ja Kärdla LM võistkonna vastu – mängud võideti vastavalt 6:2 ja 2:1. Selle tulemusega püsib Lihula JK 13 punktiga tabelis liidripositsioonil. Ühe punkti kaugusel on Pärnu JK Poseidon, kellel on üks mäng vähem peetud. Lisaks tasub märkida, et Lihula JK resultatiivseim mängija on 16-aastane Reno Mark, kes on liigas löönud neli väravat. Selle tulemusega on Reno väravalööjate edetabelis kolmandal kohal.

Kuid lisaks III liiga mängudele, on Lihula JK võitnud ka kaks Väikese karikavõistluse mängu. 1/64 finaalis võõrustati Haapsalu kunstmurustaadionil rahvaliiga võistkonda RL. JK Raudteetöölised, keda võideti 3:1. 1/32 finaaliks sõideti Valka, kus vastaseks oli teises liigas palliv Tõrva JK. Kauge sõit tasus ära ning Lihula JK naasis 3:0 võiduga.

Lihula JK järgmine mäng toimub 4. mail Kernus, kus vastaseks on JK Kernu Kadakas. Kui ilmad otsustavad veidi kevadisemaks muutuda, on lootust pidada esimene kodumäng 14. mail, kus vastaseks FC Kose.

Fotod ja tekst: Liset Kuusik

Admin - post author

No other information about this author.