Loading... (0%)

Lihula JK sai hooaja viienda kaotuse

18 August 2015

Lihula JK sõitis III liiga 14. voorus külla JK Kernu Kadakale. Seekord oli parem vastasvõistkond ning Lihula pidi võtma vastu 1:2 kaotuse.

Vastased lõid kaks kiiret väravat

Lihula on Kernuga mänginud vägagi mitmeid kordi ning meestele on teada, millise stiiliga Kernu mängib – pikad pallid ette ning kontrate tekitamine. Sellest hoolimata lasi Lihula esimese kümne minutiga enda seljataha lüüa kaks vastusteta väravat. Peale kahte väravat tõmbas Kernu tempot alla ning vajus kaitsesse, mis andis Lihulale võimaluse enda mängu üles ehitada. See ka õnnestus, sest terve ülejäänud poolaja domineeris Lihula ning mõned minutit enne poolaja vilet lõi Madis Sibul ühe värava tagasi.

Viigivärav jäi sündimata

Teisel poolajal püüdis Lihula jätkata sama head mängu, kuid kahjuks see ei õnnestunud, sest Kernu muutus võrreldes esimese poolajaga aktiivsemaks. Sellegi poolest oli Lihulal võimalusi värava löömiseks, neist kõige lähemal oli Janar Smõtškov, kes tabas karistuslöögist posti. Lihula jaoks muutis mängu raskemaks ka lühike varumeeste pink, sest väsinud ning krampis jalgades meestele polnud pakkuda vahetust. Lisaks lõhestas ilusa jalgpalli mängimist pidev vaidlemine kohtunikuga ning ka võistkonnasisesed pinged, mistõttu oli raske energiat värava löömisele suunata.

Järgmisena kohub Lihula JK FC Lellega, keda võideti kevadel 3:1.
Ootame võitu ka seekord!

Tekst ja foto: Liset Kuusik

Admin - post author

No other information about this author.