Loading... (0%)

Lihulas toimub esmakordselt Eesti Jalgpalli Liidu suvelaager

06 April 2016

Sel suvel on Lihula üks 36 kohast, kus toimub Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi suvelaager. Esmakordselt siinkandis toimuv laager on mõeldud kõigile lastele, kelle sünniaasta jääb vahemikku 2004-2009. 

Laager saab teoks koostöös kohaliku Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi ja Lihula gümnaasiumiga. Laagri peatreeneriks on Jaanus Getreu.

EJK Laagrite kontseptsioon

EJLi ja Rimi jalgpalli suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde, tervise tugevdamine ning kehaliste- ja vaimsete võimete arendamine, mitte võit ja võidu saavutamine.

„Arvestame laste füüsilise, vaimse ja sotsiaalse küpsemise erinevustega. Laagritest on oodatud osa võtma 6 – 12 aastased lapsed ning varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline,” rääkis EJLi rahvajalgpalli osakonna juht Teet Allas.
„Soovime tuua laagrite kaudu jalgpalli mängu igale Eesti lapsele lähemale. Suvelaagrid pakuvad noortele eelkõige lõbusaid treeninguid ning jalgpalliga seotud mänge,” ütles Allas.

Lihula laager toimub 13-17. juunil ning võimalus registreerida on kõikidel jalgpallisõpradel.  Eesti Jalgpalli Liit on Lihulas toimuva laagri kohtade arvuks lubanud 30, nii et kes ees, see mees.

Laagrist osavõtmise tingimused ja registreerimine SIIN.
Suvelaagrite Facebooki lehekülg

Admin - post author

No other information about this author.