Loading... (0%)

Lihula Gümnaasiumi ajaleht TIKKER sai samuti enda uudisteportaali

08 April 2016

Kui eelmise aasta juunis alustas Lihula valla uudisteportaal Lihula Teataja, mille juures on suvest alates tegutsenud ka noortetoimetus, siis nüüd on ka Lihula Gümnaasiumi ajalehe Tikker toimetusel päris oma uudisteportaal.

Lihula Teataja online portaali edasiarendusena sündinud TIKKER veebiportaali uudisvoog on nüüd kenasti leitav ka Lihula Teataja esilehel. Koolilehe toimetajate Eliise Tiidussalu ja Erik Mikkuse  artiklit saate lugeda SIIT.
Ühise töö tulemus

“Mul on hea meel, et olen saanud vōimaluse kogukonna infoliikumisele kaasa aidata ja siiralt loodan, et üheskoos loodu kestab veel kaua. Jõudu noortele sõpradele!” ütles Lihula Teataja algidee autor Ain Saare.

Lihula Teataja toimetaja Kristi Märk, kes on samuti kogu selle ettevõtmise taga, usub veebiportaali vajalikkusesse: “See, mida noored ajakirjanikud Valli Osti juhendamisel loovad, on heal tasemel ja tänuväärne materjal. Usun ja loodan, et veebiportaal täiendab olemasolevat paberlehte, võimaldades Lihula kooli ning noorte tegemistel veelgi rohkem silma paista ning jõuda rohkemate lugejateni.”  

 

Samal teemal Läänlases:
Lihula meediarevolutsioon: gümnaasiumiõpilaste ajalehest Tikker sai ka uudisteportaal

Admin - post author

No other information about this author.