Loading... (0%)

Võistlussarjale Läänemaa Sõprade Liiga saab registreerida 16. jaanuarini

13 January 2017

Spordiliit Läänela korraldatav Läänemaa Sõprade Liiga alustab juba veebruaris: 17 alaga sarivõistlus vältab detsembrini. Veel 16. jaanuarini saavad kõik soovijad oma võistkonda registreerida. 

Eelnevalt on sama sarja tuntud kui Läänemaa Firmaliiga ja Läänemaa Võistkondliku Sarivõistluse nime all. Sel aastal soovitakse kaasata lisaks vanadele osalejatele ka üha enam sõpruskondi ja spordiarmastajaid.

Sellel aastal on kavas lisaks vanematele aladele nagu tõukekelk, siseorienteerumine, sulgpall, vibulaskmine, discgolf, kanuu, petank, bowling, lauatennis, laskmine ja autode vigursõit/jäärada ka 6 esmakordselt toimuvat ala: fotojaht, mälumäng, tennis, SUP-laua sõit, Segway sõit ning vehklemine.

Võistkondade registreerimine toimub 16.jaanuarini, peale mida saab selgeks ka võistkonna osalustasu suurus. Võistkonnas on minimaalselt 3 liiget ning alati võib liikmeid juurde võtta, miks mitte erinevatele aladele erinevad inimesed. Selle aasta osalustasu tuleb oodatust soodsam, kuna projekti rahastatavad Rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Kultuuriministeeriumi liikumisharrastuse programm.

Esialgselt on plaanitud võistlused teisipäeva õhtutesse, kuid arvestatakse kindlasti ka osalejatega.

“Ootame suurt osavõttu ning ka seda, et inimesed võtaksid asja lõbu ja rõõmuga – miks mitte panna võistkonnale naljakas nimi ning mõelda välja ka kostüümid. Leian, et sellisest sarjast sõpradega osa võtmine kuulub kategooriasse kvaliteetaeg.” sõnas projektijuht Raili Friedemann.

Info ja registreerimine tralliagentuur@gmail.com või 5347 2412.

Operatiivne info on leitav Facebookis.

Admin - post author

No other information about this author.