Loading... (0%)

Homsel noortepäeval on Lihula valla infokanalid koolilehe ajakirjanike päralt

11 August 2015

Homme toimub rahvusvaheline noortepäev, kus sel aastal on fookuses noorte osalemine kogukonna tegemistes.  Sellega seoses on Lihula Teatajas  ja Lihula valla Facebooki lehel väikesed muudatused.

Nimelt võtame meie, kolm hakkajat noort, kes on koolilehe toimetuse liikmed, Kristi Märgilt üheks päevaks teatepulga üle. See tähendab, et homme saate lugeda meie kirjutatud või kokku pandud lugusid. Jah, me teame, see on päris uskumatu, et meile usaldatakse Lihula valla leht, et nagu mis asja, kuid nii on.

Juba koolileht oli alguses meie jaoks väljakutse, kus me oma arvamust eriti välja ei julgenud öelda, kuid praeguseks on see kõik minevik ning nüüd uue hooga edasi – meie jaoks on see praegune võimalus midagi uut ja suurt ja vägevat!

Sees on väike hirm, et mis saama hakkab, kuid ootame homset väga ning loodame, et pakume teile põnevat lugemist. Kui kellelgi on mingi uudis või teade ning soovite seda ka teistega jagada, andke meile teada.

 

Lihula Teataja noortepäeva toimetajad

Katrin Veek (14),  katrinveek@gmail.com
Svea Stahlman (15), sveastahlman@gmail.com
Erik Mikkus (16), erik.mikkus@gmail.com

 

———————————-
Kuna Lihula gümnaasiumi juures tegutseb Valli Osti juhendamisel koolileht “Tikker”, mille noored ajakirjanikud on hästi tublid ja asjalikud, tekkis mõte anda noortele võimalus kätt proovida.
Selle aasta rahvusvahelise noortepäeva teemaks on noorte osalemine kogukonna tegemistes. Mis võiks olla selleks veel sobivam viis kui see, et anda neile võimalus Lihula asjade kajastamisel kaasa rääkida.

Olen ka ise olemas ja nendega koos tekste üle lugemas, kuid sisuliselt on jah niimoodi, et nii Lihula Teataja uudisteportaal kui ka valla Facebook on homme rahvusvahelise noortepäeva puhul noorte päralt.


Kristi Märk

Lihula Teataja toimetaja

Admin - post author

No other information about this author.