Loading... (0%)

Keskkonnaamet korraldab Penijõe mõisas Matsalu rahvuspargi koostöökogu koosoleku

09 May 2016

Keskkonnaamet kutsub kõiki huvilisi 26. mail Penijõe mõisas teise korruse saalis kell 14.00 toimuvale Matsalu rahvuspargi III koostöökogu koosolekule, kus on taaskord arutlemisel mitmed põnevad teemad.

Ave Huugen, Keskkonnaametist näitab kaua oodatud Matsalu rahvuspargi trükist ning arutleb kuulajaskonnaga teemal, millised on sellega kaasnevad uued lisavõimalused rahvuspargi tutvustamiseks. Lisaks tutvustab ta põgusalt Matsalu rahvuspargi looduskeskuses oleva ekspositsiooniga seotud tulevikuplaane.

Marju Pajumets, Riigimetsa Majandamise Keskusest räägib pikemalt RMK külastuskorraldusest: sellest, mis toimus eelmisel aastal, mis tuleb tänavu ning millised on kaugemad tuleviku plaanid.

Mari Ivask, tutvustab lõppenud TTÜ Tartu Kolledži projekti „Mullaelustiku ruumiline jaotus ja koosluste üleujutusejärgne taastumine Matsalu rahvuspargi lammi- ja rannaniitudel“ ning esitleb selle esialgseid tulemusi ja tutvustatakse ka edasisi plaane.

Ühtlasi tähistatakse koosolekul ka rahvusvahelist rahvusparkide päeva. Tänavu on Europarc kuulutanud päeva teemaks „Looduse maitse“ ning sellest tulenevalt valmistatakse ja proovitakse kohalikke taimeteesid ning saadakse aimdust, mis maitsega on Matsalu rahvuspargi loodus.

Oma osalemisest palutakse teada anda hiljemalt 19. maiks e-postil anni.kurisman@keskkonnaamet.ee või telefonil 472 4729.

Eelmiste koostöökogude materjalidega on võimalik tutvuda Keskkonnaameti lehel.

Päise pilt: www.visithaapsalu.com

Admin - post author

No other information about this author.