Loading... (0%)

Kolmapäeval algab Lihula noortemaja korraldatud V.A.T. Stuudio tantsulaager

25 July 2016

Juba sel kolmapäeval, 27. juulil algab Lihulas noortemaja korraldatud ja kultuurimajas toimuv kolm päeva kestev tantsulaager, kus tänavatantsu stiile õpetavad V.A.T. Stuudio tegijad. 

V.A.T Stuudio projekt “Tantsukolmnurk” eesmärgiks on kõik huvilised suvel kokku kutsuda ning veeta lõbusalt kolm unustamatult vahvat tantsulist päeva. Seni on tantsustuudio esindajad käinud näiteks Pilistveres ja Voorel ning juba sel kolmapäeval on neid oodata Lihulas.

“V.A.T Stuudio eestvedaja ja treener Kätlin Kim saatis mai algul meile pakkumise korraldada suvel Lihulas Tantsukolmnurk. Noortemajja tööle tulles oli mul idee, korraldada suvel põnevaid üritusi ning Kätlini pakkumine tundus nagu kirss tordil,” ütles noorsootöötaja Anneli Õige ning jätkas: “Noored on juba sellest ajast kui ma siia tööle tulin, soovinud tantsida: nüüd ongi neil tore võimalus seda juba varsti teha.”

Kolm päeva kestvas laagris jaotatakse kõik osalejad gruppidesse vastavalt nende vanusele: 6-12. aastased, 13-19 ning viimaks 20+. Siinkohal tasub toonitada, et osalema on oodatud ka kõik täiskasvanud ning lapsevanemad – seda just seetõttu, et täiskasvanud inimesed saaksid end proovile panna ning näha, mida tänapäeva noored teevad.

Foto: V.A.T Stuudio

Foto: V.A.T Stuudio

Kolme päeva jooksul õpetatakse igale vanusegrupile selgeks kolm erinevat tantsukava ning lisaks ka üks ühine, kõigi osalejatega etteaste. Selleks, et selline asi võimalikuks saaks, on laagri korraldajad planeerinud päevakava nii, et kõik osalejad saaksid kaks 90 minutilist treeningut.

Laagri osalustasu on 5 eurot ning seda saab tasuda noortemajas kohapeal. Selleks, et noortel järgmist trenni oodates igav ei oleks (treeningud toimuvad Lihula kultuurimajas), on samal ajal avatud ka üle tee asuv noortemaja.

AJAKAVA

6-12 aastased
10-11.30 ja 13-14.30

13-19 aastased
11.30-13 ja 14.30-16.00

Täiskasvanud
16.30-19.00

Kõik on oodatud!

Registreerimine: noortemaja@gmail.com, 5453 7676 (Anneli)
või noortemaja Facebooki lehel

Kõiki tantsulaagris õpitud kavasid on võimalik näha 30. juulil Lihula valla kohvikutepäeva raames avatavas Lihula Keraamika kohvikus.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja

Admin - post author

No other information about this author.