Loading... (0%)

Lõuna-Läänemaa JK korraldab sel suvel kaks spordilaagrit

26 July 2016

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi eestvedamisel toimub tänavu suvel kaks spordilaagrit, üks juulis ja teine augustis. Esimesel puhul on tegemist jalgpalli- ja teisel kergejõustikulaagriga.

Juuni keskel said kõik jalgpallilapsed, kelle vanus jäi vahemikku 7-12 eluaastat, võimaluse osaleda esmakordselt Lihulas toimunud Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpallilaagris. Nädalase ürituse viis läbi Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi ja toredast suvelaagrist võttis osa 22 noort jalgpallurit. Osalejaid oli nii Lihulast, Massust, Pärnust, Tallinnast, Virtsust, Pärnumaalt kui ka Vatlast.

Üheksas LLJK jalgpallilaager

Juba eeloleval nädalavahetusel, 30.juulil algab taas meie noortele jalgpalluritele mõeldud laager. Tegemist on üheksandat aastat järjest toimuva Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi korraldatava jalgpallilaagriga, mis on üks klubi olulisematest sündmustest teiste korraldatavate ürituste kõrval. Selle aasta laagrisse registreeriti väga ruttu ja kohad täitusid kiiresti.

Tänavu toimub jalgpallilaager Virtsus 30. juulist – 2. augustini. Ürituse eesmärkideks on Eesti noorte meistrivõistlustel mängivatele U14 poistele ettevalmistus sügisringiks ning lõbu ja oskuste pakkumine klubi noortele jalgpallilastele.

Virtsus on meie jalgpallurid laagris kolmandat korda ja kõik sealsed elamis-, vabaaja- ja sportimistingimused rahuldavad meid täielikult. Korralikud on jalgpalliväljak aga ka ööbimis- ja pesemistingimused. Ruumi on ka vabaaja tegemisteks. Kõik asub käe-jala juures.

Üheksa aasta jooksul, mil jalgpallilaager on toimunud Paatsalus, Üdrumal, Kuressaares, Tuksis ja Virtsus, oleme suvist jalgpallirõõmu pakkunud ca 200-le lapsele. Laagris on alati töötanud mitu treenerit ja abiks on olnud nii klubi vanemate gruppide mängijad, kui ka õpetajad ja lapsevanemad. Laagri õnnestumisele on alati kaasa aidanud võõrustavate koolide direktorid, kokad, staadionitöötajad ja teised head inimesed.

Augustis tuleb esmakordne kergejõustikulaager

Tänavu aastat saame pidada eriliseks seetõttu, et mitmed LLJK lapsed on üsna heal tasemel hakanud tegelema kergejõustikuga. Väga tihedaks on läinud Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi ja Läänemaa Kergejõustikuklubi koostöö, mille tulemuslikkusest olen palju juba Lihula Teatajas ka kirjutanud.

LLJK astub taas uue sammu: 22.- 25. augustini korraldame Lihula Gümnaasiumi staadionil kergejõustikulaagri, mis toimub igal nimetatud päeva õhtul kell 17-19. Laagris töötavad heidete ja tõugete treeneritena Rein Aule ja Väino Põld, kiirjooksutreenerina mina, Jaanus Getreu, pikamaajooksjaid õpetab Endel Susi.

Laagris saavad osaleda kõik sportlased alates 13. eluaastast. Ootame rohket osavõttu ja seda eriti täiskasvanutelt spordihuvilistelt. Kõikidele kergejõustiklastele on treeningõhtutel ette nähtud proteiinibatoon ja spordijook. Treeninglaager on kõigile huvilistele tasuta.

Sportlaste kokkuvõtmise eesmärk on teha ettevalmistusi sama nädala laupäeval, 27.augustil Haapsalu staadionil toimuvad Läänemaa lahtised kergejõustikuvõistlused. Ka selle võistluse korraldab koostöös oma partneritega Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi.

Usun, et harjutamine enne võistlust lisab enesekindlust ja julgust ning augustikuu viimasel laupäeval on koduvalla au Haapsalus kaitsmas palju meie piirkonna sportlasi.

Vastuseid lisaküsimustele, aga ka laagrisse ning võistlusele registreerida saab kirjalikult jaanus.getreu@mail.ee või helistades 523 0131. Julget pealehakkamist!

 

Jaanus Getreu

 

Päise pilt: Kristina Kukk

Admin - post author

No other information about this author.