Loading... (0%)

Lihula JK võitis Saaremaal ja valmistub pühapäevaseks kodumänguks

10 June 2015

Foto: Liset Kuusik

Lihula JK pidas kolmandas liigas 9. vooru kohtumise Saaremaa JK aameraaS-ga, saades kirja 2-0 võidu. Mäng toimus väikeses Nasva alevikus, kus aameraaS võõrustas Lihula võistkonda ka eelmisel aastal.

Mäng oli tasavägine ning esimesel poolajal kippus kohtuniku vile kõlama koduvõistkonna kasuks, kuid sellest hoolimata avas  Janar Smõtškov esimese poolaja lõpus imelisest karistuslöögist skoori Lihula kasuks. Lõpptulemuse 2-0 vormistas Otomar Kuusemaa teise poolaja lõpus. Võit oli meeskonnale väga tähtis, sest eelnevalt on Lihula Nasvast naasnud kaotustega eelmisel aastal lausa 0-5 kaotusega. Vaadake kindlasti ka mängust tehtud videoklippi, et näha põnevaid hetki ning suurepäraseid väravaid!

Lihula hoiab viiendat kohta

9. vooru järel hoiab Lihula JK 13 punktiga tabelis tublit viiendat kohta. Võrreldes eelmiste aastatega algas 2015. aasta hooaeg imeliselt – esimesed neli mängu ja ei ühtegi kaotust. Selle seeria lõhkusid aga kolm valusat kaotust. Neist kõige valusam oli hetkel teisel kohal oleva Pärnu Jalgpalliklubi vastu, kus lisaminutitel lasti 2-1 eduseis käest ning lõppkokkuvõttes tuli vastu võtta 2-3 kaotus.

Pühapäeval võõrustatakse kodustaadionil Saaremaa Malevat

Nüüd tuleb aga loota, et võistkonna võiduseeria kogub uuesti hoo üles. Selleks on võimalus juba sel pühapäeval, 14 juunil, mil Lihula JK võõrustab kodus Saaremaa Malevat. Seega kutsumegi kõiki pühapäeval kell 14:00 Lihula kooli staadionile, et ergutada mehed võidule.
Tulge ja elage omadele kaasa!

 

Tekst ja fotod: Liset Kuusik

 

 

Admin - post author

No other information about this author.