Loading... (0%)

Delfi Noorte Hääl: Noorte üritustesari Reality Rave saadab tiimiliikmed peo saatel sõjaväkke

10 June 2015

Peakorraldajad: Kert Pääbo ja Joonas Kaskmäe

“Lihula võib küll olla väike koht, aga sealsed inimesed näitavad, et see ei tähenda midagi. Kohalikud aktiivsed ja hakkajad noored on alustanud pidude seeriat nimega Reality Rave.

Reality Rave sai alguse 2013. aastal, mil kooli jõulupeoks diskot korraldati. See emotsioon, mis diskol publikult saadi, andis tõuke pisike noorterühmituse Reality Rave’i sünnile. Kui alguses korraldati koolipidusid nooremale publikule, siis nüüd saadavad noored korda juba suuremaid tegusid! “Paar pidu korraldatud, rääkisime Lihula kultuurimajaga, kust saime tegutsemiseks toetust. Koolipidudest said Lihula avalikud üritused,” räägib tiimiliige Joonas Kaskmäe.”

Niimoodi algas täna Delfi Noorte Hääles ilmunud artikkel “PIDU: Noorte üritustesari Reality Rave saadab tiimiliikmed peo saatel sõjaväkke”.

Reality Rave  Round 3

Sellel reedel toimArmy Editionuv Reality Rave Round 3 on viimaseks ürituseks enne, kui rave’i poisid kaitseväkke suunduvad. “Loodame, et Lihula inimesed tulevad teemaga kaasa ja Reality Rave kasvab Lihula noorte seas traditsiooniks, millest ei saa ilma jääda,” ütlesid peakorraldajad Kert Pääbo ja Joonas Kaskmäe

Reality Rave meeskond koosneb kümnest 17-20-aastasest noorest. Lisaks Kerdile ja Joonasele kuuluvad tiimi: Karl Jaan Kivisalu, Andreas Luuk, Eliise Tiidussalu, Aleksander Saak, Maris Esko, Heini Heinlaid, Laura Pärnpuu ja Epp Sillukse.

Sündmuse Facebooki lehekülg ja Reality Rave’i reklaamvideo.

 

 

Admin - post author

No other information about this author.