Loading... (0%)

Lihula valla kohvikutepäev üllatab oma külalisi elektrijalgrataste rendiga

12 May 2017

Teatavasti juba veidi enam kui kahe kuu pärast toimub Lihula vallas traditsiooniline kohvikutepäev. Eelmises artiklis mainisime, et meie meeskonnal on oma külastajatele varuks nii mõnigi üllatus. Täna avaldame neist esimese.

Nimelt on korraldusmeeskond löönud käed pereettevõtega OÜ Bali, mis tegeleb elektrirataste müügi ja rendiga. Nii saavad 29. juulil kõik kohvikutepäeva külastajad oma sõiduautod ära parkida ning rentida Lihulas elektriratta, et loodussõbralikult meie kohvikute vahel ringi liikuda.

Elektriratas on kombinatsioon jalgrattast ja rollerist. Sellega saab vändates trenni teha ning kui jaks otsa saab, siis elektrimootori abil kiirelt ja ilma higistamata edasi sõita. Maksimumkiirus elektrimootoriga sõites on 25 km/h ning ühe laadimisega saab sõita umbes 20km. Igaljuhul on särtsurattaga sõites positiivne emotsioon garanteeritud!

Firma Bali osalemise kohvikutepäeval tegi võimalikuks Lihula vallas tegutsev ettevõte Greencube.


Ettevõte OÜ Bali alustas oma tegevusega aastal 2014. Rattaid renditakse hooajal igapäevaselt Pärnus ning rendipunktiks on vahva roheline lõõtsabuss.

Ettevõte Bali on osalenud oma mobiilse rendibussiga ka erinevatel väliüritustel üle Eesti: Muhu väina regatil, erinevatel kohvikute- ja kogukonnapäevadel, Pärnu Augustiunetusel, Kihnu merepeol, Tartu emajõe päeval ning Tallinna Autovabal päeval. Nüüd on nad tulemas ka Lihula valla kohvikutepäevale.

“Inimeste positiivne tagasiside annab meile vaid indu juurde, et asjaga edasi tegeleda ja üritame ikka jõuda sinna kuhu kutsutakse,” rääkis ettevõte müügijuht Piret Hunt.

Elektrirataste rendihinnad:

  • 0,5 tundi = 5€
  • 1 tund = 10€
  • 2 tundi = 15€
  • 1 päev = 25€

 

Jälgi Lihula valla kohvikutepäeva uudisesi facebookis!

 

Kristina Kukk
Lihula valla kohvikutepäeva koordineerija

 

Fotod: Piret Hunt

Admin - post author

No other information about this author.