Loading... (0%)

Riin Hiieväli teeb sel aastal Lihulas koolitusi veel kahel nädalalõpul

04 December 2015

Riin Hiieväli alustas novembri alguses Lihulas mitmete koolituste ja töötubadega, millest saab sel aastal osa võtta veel kahel nädalalõpul, sellel ja järgmisel.

Täna, 4. detsember

10.30-12.00 Väikelaste vanemate tugirühm Lihula lasteaia saalis. Seekord räägitakse lapse põhivajadustest. Beebid saavad võimelda ja üksteist uudistada.
13.30 Rasedate võimlemine Lihula lasteaia saalis.
15.30-17.30 Psühholoogiahuviliste noorte ring noortemajas.

Pühapäev, 6. detsember

15.00-18.00 on kõik psühholoogia- ja enesearenguhuvilised oodatud Lihula noortemajja, kus arutletakse teemal “Miks me näeme teisi inimesi just sellisena nagu me neid näeme?”

Riin Hiieväli on Lihula kooli vilistlane aastast 1997. Kaitsnud magistrikraadi Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduskonnas, ent lisaks akadeemilistele tõdedele tundnud huvi ka alternatiivsete mõttevoolude vastu.

Otsiv vaim on teda suunanud vaatama Idamaade iidsete tarkuste suunas ning leidma võimalusi, kuidas neid teadmisi meie igapäevaelus rakendada – ikka selleks, et suurendada rõõmu ja rahulolu inimeste hinges. Sotsioloogi töö on tasapisi asendunud inimeste ravimisega ning Riinu tänane tegevusvaldkond on täiendmeditsiin. Talle meeldib vaadelda inimest kui tervikut – omavahel on seotud nii hinge kui ka kehaga seotud hädad. Hingehädade ravimiseks kasutab Riin holistilise regressiooni-, kunsti-, pere- ja lahenduskeskse teraapia võtteid.

Lisaks on Riin UNICEF-i tunnistusega väikelaste toitumisnõustaja ning pakub  Sünni- ja Imetamise Eesti Tugiühingu (SIET) projektide toel abi ka siinsetele vanematele.

SIET toetab hetkel nii emade inidividuaalset nõustamist kui ka piirkondlike tugirühmade tegevust.
Nõustaja abi tasub otsida beebi imetamise, kaaluprobleemide, lisatoidu, talumatuste, ema tervise jmt küsimustes. Nõu saab vastavalt vajadusele, kas telefoni teel või nõustajat koju kutsudes. Nii kojukutse kui ka rühmatunni puhul on perel endal vaja tasuda 3 eurot, ülejäänu tasub ühing.

Lisainfo: Riin Hiieväli alustab sel nädalal Lihulas mitme uue koolitusega
Fotod: Tuuli Soodla-Tikkerbär

Lapsevanemate tugirühm

 

Admin - post author

No other information about this author.