Loading... (0%)

Varbla Puhkekülal on oma maskott – rebasepoiss Kusti

01 November 2017

Varbla Puhkeküla Ranna motell asub endise Varbla valla, nüüdse Lääneranna valla territooriumil, mere ääres looduskaunis kohas. Ja loodust on neil tõesti palju – suisa nii palju, et mõni terane ja uudishimulik metsaelanik tuleb lausa õue peale patseerima ja puhkajaid uudistama ning oma külaskäiguga rõõmustama.

Just selline uudishimulik metsloom on meie igapäevane külaline – rebasepoiss Kusti. Oleme temaga sõbrustanud juba mitu aastat, aga sel sügisel on ta lausa pereliikmeks saanud: enam ei möödu päevagi, mil Kusti poleks kohal.

Uudis metslooma sellise tavapäratu käitumise kohta jõudis ka meediani – nimelt sai Maahommik Facebooki kaudu teada meie rebasest ja kohal nad kõpsti olidki. Ja nagu tellitult, oli õnneks kohal ka Kusti, kes ei varjanud oma graatsilisust, näitas kõigile oma kasukailu ning tohutut uudishimu.

Sai kaadrisse nii rebane kui puhkeküla perenaine, tähelepanu pälvis ka meie Varbla Puhkeküla. Selle kohta võiks öelda, et tasuta reklaam, aga ega see nii väga tasuta enam polegi. Peale saadet helistas meile loodusemees Marek Strandberg ja andis head nõu, et selline sotsialiseerunud rebane vajab hooldust – tuleb talle igaljuhul anda süüa ja teha kärntõve tõrjet, muidu ei pruugi ta talve üle elada.

Nii, et püsikulud suurenevad, aga loodetavasti saime tänu rebasele ka toredat ja head reklaami ning nii mõnigi külaline saab meediatäht Kustiga kohtudes kustumatu emotsiooni ja head mälestused metslooma usalduslikkuse ja sõbrunemisvõime kohta.

Ja kui enne hüüti meie rebaspoissi mingil põhjusel naisenimega, siis tänu ERR rahvale, sai ta väärika ja temale sobiliku nime – KUSTI.

Teretulemast Varbla Puhkekülla kohtuma meie maskott-reklaamnägu rebasepoiss Kustiga.


Marika Sabiin,
Varbla Puhkeküla perenaine

 

Fotod: Kristel Kaseniit, Hele Ring, Marika Sabiin, Kristian Pikner

Admin - post author

No other information about this author.