Loading... (0%)

Galerii: Nuku koori “Armastus on pärl”, midagi hingele

04 August 2015

Nädalavahetusel esines Lihula mõisas Nukuteatri koor kontsertetendusega “Armastus on pärl”, mis oli lavastatud spetsiaalselt nendeks kaheks sumedaks augustiõhtuks. Publiku huvi oli suur ja mõlemad kontserdid välja müüdud.

Öeldakse, et kui midagi südamest tuleb, siis see otse südamesse ka läheb. „Armastus on pärl” kontsertetendus seda kindlasti oligi – otse südamest südamesse. See suveöö armastuse teemaline lavastus toob nendel, kes kohal käisid, veel praegugi naeratuse näole, sest tegemist oli siira ja hinge puudutava esitusega, mida saatsid laulud, luuleread ja vahepalad armastusest.

„Lihula tänab Nuku koori selle nädala ning nende kahe imeilusa kontserdi eest. Aitäh tulemast ning meie kultuurisuve rikastamast. Meil on hea meel, et Lihula ja Nuku koor sel aastal teineteist leidsid ning loodetavasti on see koostöö, mis tulevikus jätkub,” ütles Lihula vallavanem Varje Ojala-Toos peale kontserti dirigent Reeda Tootsile lilli üle andes.

„Meid on siin Lihulas uskumatult hästi vastu võetud ning palju aidatud. Meil on olnud väga tore ja ilus aeg. Tänud ka meie poolt,” vastas Reeda Toots.

Nuku koori lauljad peale kontserti Lihula mõisa ees õhtupäikest nautimas. Foto: Avo Kiisk

“Lihula 2015 – Armastus on pärl. Nagu ilus unenägu oli. Nüüd on tunne, et suvi on läinud täie ette. Hing rahul. Täname tulemast Lihulasse ja kutsume teid 21. novembril oma viienda aasta juubelile, kus esitame oma viie aasta parimaid asju.

Ja NB! kui kellegi esineja tee Lihulasse viib, siis anname omalt poolt sooja soovituse juba ette – väga võimsad ja toimekad inimesed on seal!” Niimoodi kõlavad read Nuku koori Facebooki lehelt.

Kristi Märk
Lihula Teataja toimetaja

Fotod: Avo Kiisk

Samal teemal: Nukuteatri koor valis oma kontsertetenduse eksklusiivseks mängupaigaks Lihula mõisa

Admin - post author

No other information about this author.