Loading... (0%)

Kolmas Lihula kohvikutepäev toimub 28. juulil

23 January 2018

Eile, 22. jaanuaril kogunes Lihula mõisas Lihula kohvikutepäeva meeskond, et arutada mullust ettevõtmist ning panna paika plaanid uueks aastaks.

Käesoleva aasta esimesel meeskondlikul koosolekul osales ühtekokku 20 inimest ja üks Bella-nimeline beagle: oli nii neid, kes lõid kaasa juba eelmisel korral kui ka neid, kes sooviksid seda teha tänavu. Nii on osalemise soovi avaldanud näiteks Naiskodukaitse Lääne ringkonna Lõuna-Läänemaa jaoskond.

Lihula kohvikutepäeva koordinaatorina on mul ülimalt hea meel, et entusiasm ja soov lüüa sellises ettevõtmises kaasa ei ole raugenud ning juba praeguseks on kohviku avamisest andnud teada koguni 14 meeskonda.

Kõige enam teeb rõõmu meeskondade tagasiside, millest selgub, et mullune kohvikutepäev möödust hästi ning ainsaks õppekohaks tulevaseks ürituseks on see, et värskekapsasuppi süüakse väga pika hambaga.

Lihula kohvikutepäeva meeskonnal on ka tänavu varuks mitmeid üllatusi, kuid nendest räägime lähemalt siis, kui aeg on küps. Seniks aga anname teada, et Lihula kohvikutepäev toimub traditsiooniliselt juulikuu viimasel laupäeval ehk 28. kuupäeval.

Seega, võite selle kuupäeva endale märkmikusse kirja panna ning selleks ajaks ka kõik sõbrad-tuttavad külla kutsuda, sest terve endine Lihula valla territoorium saab kohvikuid täis!

 

Neile, kes soovivad tänavu meie tubli ja toimeka meeskonnaga liituda, anname teada, et osalejate nimekiri pannakse lukku 31. märtsil, seega aega julgust koguda veel on. Tänavu ootame endaga liituma neid meeskondi, kel on plaanis avada kohvik Lihula linnas või lähedalasuvates külades.

 

Kristina Kukk,
Lihula kohvikutepäeva koordinaator

Admin - post author

No other information about this author.