Loading... (0%)

Lääneranna valla haridusasutused osalevad taimekasvatusprojektis

24 January 2018

Räpina Aianduskool algatas järjekorras viiendat taimekasvatusprojekti, mis tänavu kannab nime “Kurgisõbrad”. Lääneranna vallast võtavad sellest osa kuus haridusasutust. 

Lihula Lasteaia, Kõmsi Lasteaed-Algkooli, Metsküla Algkooli, Varbla, Koonga ja Lõpe koolide õpilased kasvatavad tänavu seemnest hariliku kurgi (Cucumis sativus) ja mehhiko pisikurgi ehk kare pisimeloni (Melothria scabra) taimi ja võrdlevad nende kasvu. Lisaks taimede kasvatamisele ootavad neid ees iganädalased huvitavad viktoriiniküsimused, nädala nipp, mitmed konkursid ja võistlused ning kevadine maitsev ja tervislik saak. Õpetusi jagavad ja tuge pakuvad nii aianduskooli õpilased kui ka õpetajad.

 


Registreerumine projektis osalemiseks Räpina Aianduskooli kodulehel kestab 31. jaanuari hilisõhtuni või kuni 500 rühma täitumiseni. Seemned saadetakse projektis osalevatele rühmadele 12. veebruaril. Soovijatele pakub Räpina Aianduskool taaskord võimaluse tulla aianduskooli külla tulla, et ise seemnepakid kätte saada. Kõikidele aianduskooli külastajatele on üllatuskingitus garanteeritud.

 

Lisainfo projekti kohta leiate siit: http://www.aianduskool.ee/5-sobrapaeva-taimeprojekt-algab-peagi/

Päise pilt: Pixabay

Admin - post author

No other information about this author.