Loading... (0%)

Kontsertide neljapäev Lihulas

07 July 2015

Sel neljapäeval toimub Lihulas tervelt kolm erinevat kontserti, mille hulgast leiab loodetavasti igaüks endale midagi meelepärast.

16.00 esineb Kirikumõisa tiigisaarel, mis asub kiriku ja lasteaia vahel, Ameerika Ühendriikide mereväe puhkpillikvintett, sissepääs tasuta. Vihmase ilma korral  toimub kontsert kultuurimajas.
19.00 on kõik oodatud KUMA saali Lihula Muusikapäevade avakontserdile, piletid 6 ja 4 eurot.
20.00 Soovikontsert Lihula linnusemäel, piletid 11 ja 10 eurot.

 

SoovikontsertSoovikontserdil astuvad üles rahva lemmikartistid

Rahva lemmikartistid asuvad juulikuus ühistuurile Soovikontsert, mille raames esitatakse nii vanu hitte kui uuemat loomingut. Kaheksa kontserti, mille repertuaari valikus saavad osaled kõik huvilised, peetakse erinevates Eesti maakondades.

8. juulil käivitub Kangrumäe laululaval kontserttuur Soovikontsert, kus astuvad üles Toomas ja Tauri Anni, Mait ja Mikko Maltis ning ansambel Soov koosseisus Toivo Asmer, Merle Lilje ja Peeter Kaljuste.

Kõik kolm loomingulist kooslust on viimastel aastatel nautinud arvuka publiku menu. Nii Toomas Anni kui Toivo Asmer on valitud aasta meesartistiks, mõlema plaatidele on omistatud kuldplaadi staatus, kusjuures Toomas Annile seda kahel korral. Samuti on juba kümneid aastaid edukalt publiku meelt lahutanud Mait Maltis. Merle Lilje sai tuntuks ansambel Laine solistina

Kontsertite algusaeg on kõikjal kell 20.00, kontsertkava on järgmine:

8. juuli Aravete Kangrumäe laululava
9. juuli Lihula laululava
12. juuli Elva laululava
14. juuli Põltsamaa lossihoov
15. juuli Viljandi lauluväljak
16. juuli Aruküla lauluväljak
18. juuli Pärnu Kentuki pubi suveterass
19. juuli Vanamõisa vabaõhukeskus

Lisainfo Soovikontserdi Facebooki lehelt.

Admin - post author

No other information about this author.